Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

mój fastlege w OSLO - Norwegia

Czytali temat:
4 Posty
Ryszard Wolny
(romuald)
Wiking
Pracuję w Norwegii od 2007i jak do tej pory nie miałem lekarza pierwszego kontaktu Polaka.
Byłem oczywiście z opieki medycznej zarówno norwegów jak i lekarzy innych narodowości
bardzo zadowolony , aż do czasu gdy za fastlege wybrałem sobie lekarza o polskim nazwisku
Krzysztof B. z Sinsenkliniken 55 w Oslo.
Jest on moim fastlege od 2012 ale pierwszy raz miałem przyjemnosć, a raczej nie przyjemność
rozmawiać ,próbować nawiązać rozmowę o moich problemach zdrowotnych z tym lekarzem
dnia 20.01.2014, ale bezskutecznie doktorek ten potraktował mnie gorzej niż norwegowie traktują
swoje zwierzęta domowe, był bardzo nie miły powiedział mi że nie powinien ze mną wogóle rozmawiać po polsku, że jego godzina pracy kosztuje 2000NOK no i ogólnie abym szybko się streszczał bo on nie ma czasu no i podczas jednej wizyty mogę powiedzieć tylko o jednej dolegliwosci bo ograniczony ma czas, a podczas badania lekarskiego po prostu znęcał się nade mną.
Nie interesowały go wyniki badań ani moja chistoria choroby przedstawiona przez moją osobę.
W związku z powyższym mam prośbę o doradzenie mi gdzie mogę napisać skargę na tego konowała,
do jakich instytucji mam prawo napisać ,oraz czy mogę skorzystać bezpłatnie z adwokata ze związków zawodowych LO Fellesforbundet do których należę od 2008.
Proszę o pomoc w tej sprawie bo lekarz ten według mnie wymaga pomocy od lekarza oszczególnie
wrażliwej specjalności.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
Jedyna moja rada: unikaj polskich specjalistow, jacy by oni nie byli.
Wiecej nie moge ci doradzic, bo nie wiem. Nigdy nie bylam u polskiego lekarza.
Mialam jedynie kontakt z polskim malarzem, kafelkarzem i architektem...... stanowczo odradzam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
czy mogę skorzystać bezpłatnie z adwokata ze związków zawodowych LO Fellesforbundet
tak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok