Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Wzrosna ceny masla do 300 kr. - Norwegia

Czytali temat:
114 Posty

()
Początkujący
Rzad zapowiada kolosalne podwyzki na Maslo...



www.mojanorwegia.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Kamil Kamil
(tadziksc)
Nowicjusz
Maslo jest dla tlusciochow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
M K
(Mal555)
Nowicjusz
Ole_Nordmann napisał:
maverik...jak juz cos wrzucasz ze cos ma sie dziac czy cos tam uslyszales to podeprzyj to jakas strona norweska-artykulem bo to takie troche bezsensu...

Dokładnie miałam to napisać...
a może został jakimś wróżbitą?? haha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
M K
(Mal555)
Nowicjusz
tadziksc napisał:
Maslo jest dla tlusciochow

masło (oczywiście to prawdziwe) jest akurat dość zdrowe...polecam trochę o tym poczytać to się zdziwisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
114 Posty

(maverik)
Początkujący
mam wizje .... ok .pisza w Szweckich gazetach a ze mieszkam kolo granicy to czesto tam jezdze nastempno razo zrobie zdjecie z gazety ,w Szwecji mowia a tu cisza ,ponoc wszystko idzie w gore o 1 kwietnia ,moze zatajaja info w norge zeby ludzienie zwariowali.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
maverik napisał:
mam wizje .... ok .pisza w Szweckich gazetach a ze mieszkam kolo granicy to czesto tam jezdze nastempno razo zrobie zdjecie z gazety ,w Szwecji mowia a tu cisza ,ponoc wszystko idzie w gore o 1 kwietnia ,moze zatajaja info w norge zeby ludzienie zwariowali.

Skoro mieszkales w Szwecji i Norwegii,to powinienes wiedziec,ze te 2 kraje nasmiewaja sie z siebie nader czesto.I jezeli wyczytales gdzies taki artykul,to zapewne byla to gazeta pokroju polskich Skandali-w ktorych to kedys pisali,ze wieloryb widziany w Baltyku podplynal Wisla az do zapory we Wloclawku i tamze to dzieci karmily go sledziami...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
To do tego doszedles przez te 17 lat?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
114 Posty

()
Początkujący
dzieki stary ze mie tak odmladniasz teraz mam 37,,fajmych klegow mozna tu spodkac ,troche sie nudzilem ..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
napisał:
dzieki stary ze mie tak odmladniasz teraz mam 37,,fajmych klegow mozna tu spodkac ,troche sie nudzilem ..

Pisales mi o 17-tu latach pobytu i zamiarze opowiesci-do czego to przez ten czas doszedles.Widze,ze jak i z ort. i gram. masz problem,tak i ze zrozumieniem czytanego teksu w kontekscie wlasnych wypowiedzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
114 Posty

()
Początkujący
A to ty Papiez --sorry opisze ci na Sobote --ok ,wiem o co ci chodzi -
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok