Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Nowe Norweskie Forum !! bez cenzury ,ok - Norwegia

Czytali temat:
Wojciech J. marcin marcinek czesio. oj tam nazwisko... jan paweł Maciej xXx Jan Maryjan Paweł P K MN boj fra oszlo Pawel Kocjan Ole_Nordmann Niepoprawny takisobiefacet9 Jaś trele (9906 niezalogowanych)
114 Posty

()
Początkujący
,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
napisał:
Witam wszystkich ,okazuje sie ze to forum nie jes to forum Norweskie i nie dziala jak powinno,
forum Norwesko -Polskie powinnodzialac w Norwegii aby wiedziec co sie tu dzieje i przedstawiac sprawy ludzi tu mieszkajacych -codzienne sprawy - a nie robic pieniadze na reklamach i z internetu -nie jest to anty- reklama ale prosze o bardziej scisle sledzenie faktow przez administratora i nie tylko myslenie o swoich finansach -w siedzibie w Gdansku do ktorej nie mozna sie dodzwonic !!! wiec albo zrobicie z tym pozadek albo -my zrobimy forum Poloni norwesko -polskiej w norwegii . Powiem tak j,uz jest w trakcie . Jestescie przestazali.!!


jakie to forum ...strona reklamowa Multinor-u.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
114 Posty

()
Początkujący
nie zrobimy calkiem NOWE tylko dla nas i respektujace nasze prawa nas i was mieszkajacych juz tu na stale tu w Norge .Z siedziba tu w norge anie w gdansku -my wiemy co tu sie dzieje
My mosimy pisac o sobie o nas ..... a nie kit z tvn albo inne kicze zasiakniete z internetu..
Czasem mie sie wydaje ze to forum stwozyli ci co tu kiedys chandlowali obraskamy -czyli tzw. bilig bilden.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
napisał:
nie zrobimy calkiem NOWE tylko dla nas i respektujace nasze prawa nas i was mieszkajacych juz tu na stale tu w Norge .Z siedziba tu w norge anie w gdansku -my wiemy co tu sie dzieje
My mosimy pisac o sobie o nas ..... a nie kit z tvn albo inne kicze zasiakniete z internetu..
Czasem mie sie wydaje ze to forum stwozyli ci co tu kiedys chandlowali obraskamy -czyli tzw. bilig bilden.


...mam nadzieje,że ty nie będziesz redagował...
...z twoim ,,dramatycznym,, polskim...
...a sam pomysł bardzo bardzo interesujący...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
114 Posty

(maverik)
Początkujący
wynajmiemy kogos po 17 latach w Norge trace gramatyke --sorry bardziej gadam niz pisze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
maverik napisał:
wynajmiemy kogos po 17 latach w Norge trace gramatyke --sorry bardziej gadam niz pisze

Taa a w innym poscie nawalasz sie z goscia,co ponoc po 10 latach slabiej po polsku mowi.Poza tym bardziej skoro ortografie nazywasz gramatyka-tzn ze nigdy jej nie osiagnales.A mowisz,ze tracisz...Fakt,z gramatyka tez problem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
114 Posty

()
Początkujący
to ty jestes jan -pawel ? ten Papiez?
Poblogoslaw mie Janie Pawle.. Nawruc mie w tym zepsutym swiecie ....prosze cie..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
napisał:
to ty jestes jan -pawel ? ten Papiez?
Poblogoslaw mie Janie Pawle.. Nawruc mie w tym zepsutym swiecie ....prosze cie..


Mowisz i masz.Krzyzyk na droge
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
114 Posty

()
Początkujący
chcialbys moze ,abym opowiedzial ci moja chistorie przyjazdu do Norge w 1990 roku ? jakto zaczynalem od sprzedawania obrazkow dla jakiegos tam goscia ktory mie tu przywiozl z pod stadjonu w warszawie ,tam mielismy spodkanie ,moj brat cioteczny zalatwil mie wyjazd do Norge -opcja byla wyjazd stdencki na do Norge masz paszport mowi do mie -mam chcesz jechac ? chce To jade -To byl rok 1990 jak tylko paszporty dawali -chcesz uslyszec jak to od tego czasu potoczylo sie moje zycie ? to moge to wszystko opisac -niema problemu-
chcesz wiedziec jak zaczynalem w Norge od sprzedawania obrazkow i trafilem do farmera ktory zaoferowal mie prace w MOOS przy zbieraniu truskawek -mieszkanie w namiocie ja i moja dziewczyna ? ktora jest moja zona do tej pory?to moge wam to wszystko opisac -szcegol po szczegole-i tak zrobie NOWY TEMAT W SOBOTE -POWIEM WAM CO PRZEZYLEM I DO CZEGO DOSZLEM I KIM JESTEM DZIS PO 17 lATACH TU I KILKU W SZWECJI.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
maverik napisał:
chcialbys moze ,abym opowiedzial ci moja chistorie przyjazdu do Norge w 1990 roku ? jakto zaczynalem od sprzedawania obrazkow dla jakiegos tam goscia ktory mie tu przywiozl z pod stadjonu w warszawie ,tam mielismy spodkanie ,moj brat cioteczny zalatwil mie wyjazd do Norge -opcja byla wyjazd stdencki na do Norge masz paszport mowi do mie -mam chcesz jechac ? chce To jade -To byl rok 1990 jak tylko paszporty dawali -chcesz uslyszec jak to od tego czasu potoczylo sie moje zycie ? to moge to wszystko opisac -niema problemu-
chcesz wiedziec jak zaczynalem w Norge od sprzedawania obrazkow i trafilem do farmera ktory zaoferowal mie prace w MOOS przy zbieraniu truskawek -mieszkanie w namiocie ja i moja dziewczyna ? ktora jest moja zona do tej pory?to moge wam to wszystko opisac -szcegol po szczegole-i tak zrobie NOWY TEMAT W SOBOTE -POWIEM WAM CO PRZEZYLEM I DO CZEGO DOSZLEM I KIM JESTEM DZIS PO 17 TATACH YU I KILKU W SZWECJI.


Nie wiem,czy to do mnie piszesz.Ja spowiednikiem nie jestem.Ale jak chcesz to z siebie wyrzucic to prosze bardzo.Moze ulzy.Tylko plis,ze slownikiem w reku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok