Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

. - Norwegia

13 Posty

()
Wiking
CDN
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
malarzmalarz napisał:
CDN ..no i po wakacjach z starta kilkunastu tysiecy nasz sen przeprowacki do Narviku sie --OBUDZIL !!! OOO dziekojemy za pozadne przyjecie Jobzoone w Harstad ale Pani sylwi zycze szukania innej pracy -a to dlatego ze Pani sie do tego zawodu nie nadaje! ok zero podejscia do Naszych Polakow -PANI SYLWI GLOWCZYK WSTYD NA CALA NORWEGIE .


OSOBISCIE JA DO PANI NIC NIE MAM -BO JEST PANI NIEDOKSZTALCONA I I DOPUKI NIE OSIAGNIE PANI ODPOWIEDNIEGO PODEJSCIA DO LUDZI TO PROSZE MOZE JAKIS INNY ZAWOD ZLAPAC.. I DO SZKOLY ZAPRASZAM.
POZDRAWIAM. GZREGORZ LEWANDOWSKI.



...Ona jak napisałeś niedokształcona...
...Tobie tez niczego nie brakuje...
...dwoje Polaków na tym samym poziomie ...
...a dogadac sie nie mogą...
...wtf...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Adam Marcin Adamiec
(AdamMarcinAdamiec)
Wiking
Mam pytanie czy ktoś jedzie samochodem do polski a raczej na Kraków, Nowy Targ na święta wielkanocne?? I
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(malarzmalarz)
Wiking
o dzieki ale sorry z bledy nie mieszkam w polsce i pozaty pisalem szybko ,sorry dzieki za szybka odpowiedz i .BYBY
jak bys potrzebowal to napisze ci po Szwecku bo mieszkam w szwecji o 20 lat .ok
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(malarzmalarz)
Wiking
podac moze jescze adres+ co ? jest to slogan a co mam podac poprawne imie ?pytam si?e
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(malarzmalarz)
Wiking
Masuria napisał:
Panie Grzegorz Lewandowski!
Podpisać się Pan nie potrafi bez błędu a innych do szkoły wysyła!!!

OO dzieki moze podac jeszcze adres zamieszkania aaa.
NIepasuje ci bo moze tez przekrecasz swoich tak -tak--
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów

(Krowa)
Początkujący
Hm ................. a moze to bardzo profesjonalne podejscie do swoich obowiazkow ze strony tej pani robi, ze nie faworyzuje "naszych Polakow"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
malarzmalarz napisał:
o dzieki ale sorry z bledy nie mieszkam w polsce i pozaty pisalem szybko ,sorry dzieki za szybka odpowiedz i .BYBY
jak bys potrzebowal to napisze ci po Szwecku bo mieszkam w szwecji o 20 lat .ok


szwet mówiący po szwecku i do tego mieszkający 20 lat w szwecji pracuje w agencji i jest mobbingowany przez polke?? masakra do czego to doszło!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
czesio2009 napisał:
malarzmalarz napisał:
o dzieki ale sorry z bledy nie mieszkam w polsce i pozaty pisalem szybko ,sorry dzieki za szybka odpowiedz i .BYBY
jak bys potrzebowal to napisze ci po Szwecku bo mieszkam w szwecji o 20 lat .ok


szwet mówiący po szwecku i do tego mieszkający 20 lat w szwecji pracuje w agencji i jest mobbingowany przez polke?? masakra do czego to doszło!!!



..faktycznie Czesław...
...20 lat to chyba juz Szwed...
...a wyglądało jakby Polak przyjechał w ciemno
...a może tu jest problem kobita go zlekceważyła ,bo jest Szwedem...wooow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(malarzmalarz)
Wiking
Mieszkamy w Abisko w Szwecji zgadza sie ,niestety ciezko tam w zime z praca i i dlatego pojechalismy do Narviku ale pani w agencji powiedziala ze zatrudniaja Rumonow i Bolgarow -zgadza sie mieszkam w Szwecji 20 lat, no i dlatego wlos mie sie zjezyl na mojej i tak lysej glowie.
Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok