Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

młoda studentka szuka pracy :) - Norwegia

Czytali temat:
(6530 niezalogowanych)
6 Postów
Anna bbbbb
(Fiura)
Wiking
Cześć
Jestem studentka 2 roku Farmacji w Krakowie i bardzo poszukuje pracy na wakacje . Mogę zajmować się zarówno dziećmi jak i osobami starszymi ze względu na to ze posiadam wykształcenie medyczne (ukończyłam kurs pierwszej pomocy) , znam język Angielski w stopniu komunikatywnym wiec mogę pracować w restauracji czy hotelu . Sprzątam, gotuje wszystko co niezbędne jestem w stanie robić . Jestem wolna od lipca do połowy września wiec jeżeli ktoś z was albo z waszego otoczenie słyszałby o jakiejś ofercie pracy to byłabym wdzięczna o poinformowanie i jakieś dodatkowe informacje ! Dodatkowym ułatwieniem powinno być to że w Forde mieszka mój tata wiec w łatwiejszy sposób rozwiązałabym problem z zakwaterowaniem .

proszę o kontakt przez e-mail i bardzo serdecznie dziękuje i proszę o pomoc

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(tonyjaa)
Wiking
Witam Cie Kasiu Pracuje w Forde..Popytam o prace dla Ciebie i jak cos bede wiedzial to Ci dam znac.Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
tonyjaa napisał:
Witam Cie Kasiu Pracuje w Forde..Popytam o prace dla Ciebie i jak cos bede wiedzial to Ci dam znac.Pozdrawiam

...aktywnie i pożytecznie dla rodzaju ludzkiego....no i dla NAS
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
piszesz że ojciec mieszka w Forde

więc czemu on nie znajdzie ci po prostu jakiegoś zajęcia

po co zawracasz głowę komuś na forum ??

nie rozumiem ludzi ??

no chyba że twój ojciec tylko mieszka w Forde i sam nie wie co ma ze sobą zrobić

poza tym Forde to nawet spore miasto -- byłem tam bardzo dawno temu no i okolice znam na pamięć poprzez Floro, Forde , Songdal

nie chwaląc się za bardzo

pozdrawiam stare śmieci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Anna bbbbb
(Fiura)
Wiking
tonyjaa napisał:
Witam Cie Kasiu Pracuje w Forde..Popytam o prace dla Ciebie i jak cos bede wiedzial to Ci dam znac.Pozdrawiam

Dziękuję bardzo i byłabym wdzięczna za jakąkolwiek pomoc więc czekam z niecierpliwością na informacje !
P.S. Mam na imię Ania a nie Kasia

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Anna bbbbb
(Fiura)
Wiking
powiatowy myśliciel napisał:
piszesz że ojciec mieszka w Forde

więc czemu on nie znajdzie ci po prostu jakiegoś zajęcia

po co zawracasz głowę komuś na forum ??

nie rozumiem ludzi ??

no chyba że twój ojciec tylko mieszka w Forde i sam nie wie co ma ze sobą zrobić

poza tym Forde to nawet spore miasto -- byłem tam bardzo dawno temu no i okolice znam na pamięć poprzez Floro, Forde , Songdal

nie chwaląc się za bardzo

pozdrawiam stare śmieci


Uwierz mi że jeżeli mój tata znalazłby mi jakąś prace to nie pisałabym na forum że takowej potrzebuje .Po prostu na forum jestem w stanie dotrzeć do szerszej grupy ludzi i wychodzę z założenie że zapytać zawsze można ...może akurat ktoś z was potrzebuje dodatkowych rąk do pracy na okres wakacji .

Poza tym nie rozumiem takich ludzi jak ty wykorzystujących internet i wszelkie fora aby połechtać swoje ego tak dla sprostowania mój tata pracuje iw Norwegii to że nie znalazł mi pracy nie oznacza że sam jej nie posiada
a Twoja znajomość Forde i okolic mnie nie interesuje bo tematem forum nie jest znajomość Norwegii pod kątem turystycznym a poszukiwanie pracy wiec skoro nie posiadasz żadnych informacji które byłyby dla mnie interesujące byłabym wdzięczna jakbyś nie odpisywał na forum .

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok