Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Droga do Førde - Norwegia

Czytali temat:
(6961 niezalogowanych)
1 Post

(alfred)
Wiking
bylem tam kiedys. droga do Førde jest bardzo ladna, a atrakcja jest wodospad znajdujacy sie w okolicy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
alfred napisał:
a atrakcja jest wodospad znajdujacy sie w okolicy.
NO...I...i.i.i.i.i.i...? .
Tak poza drobną złośliwością z MOJEJ strony ...to kiedyś tam Tubylec Norg powiedział mi jak się podniecałem widokiem mijanego właśnie okresowego wodospadu , tak gdzieś ponad 20-m. z okładem ,że to żadne COŚ TAM COŚ...
widzieć taki wodospad...!!! .
Poważanie okoliczne mają Takie Osoby które bez zbędnych ceregieli wejdą pod taki wodospad w stroju ADAMA LUB EWY i zaczną się w nim KĄPAĆ... BRR.
NIE WAŻNY JEST czas... tylko swoboda pobytu pod takim PRYSZNICEM... no i najważniejsze ktoś z okolicy musi to koniecznie WIDZIEĆ bo inaczej nikt w ten fakt nie uwierzy... .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(alfred)
Wiking
Mialem na mysli wodospad Huldefossen w komunie Førde, pod ktorym (bylo to lato) zazywali kapieli ludzie, niekoniecznie akurat nago
a drobna zlosliwosc jest tylko drobna zlosliwoscia, a ja puscilem temat, bo zakladka byla a w niej nic, a tak wiemy ze w okolicy Førde sa wodospady i w dobrym tonie jest wykapac sie pod nim jak Adam.

foto www.sunnfjord.no/getfile.cfm?images/2008...A4DEA7DCAC732DCA.jpg
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok