Odwiedza nas 617 gości

NOWE ZDJĘCIA

Marta J
Aureliusz Piechowicz
Piotr Iwinski
Zlec tlumaczenie

Wandale zniszczyli ponad 40 samochodów
MN / iLogic News   
27.08.2010.
rozbita_szyba.jpg
Foto: iLogic News/Archiwum
Policja w Oslo poszukuje dwóch mężczyzn,  którzy w nocy z czwartku na piątek rozbili szyby, w ponad 40 samochodach w dzielnicy Bjølsen. To jeden z najgorszych rozbojów w stolicy tego roku.

"Jestem po prostu wściekły",  powiedział jeden z właścicieli samochodu w piątek rano dla NRK. "Mój samochód  jest  zniszczony, to jest straszne." - mówił mieszkaniec, jednego z domów w dzielnicy Bjølsen, na północ od centrum Oslo, który padł ofiarą wandali.

Jeden z mieszkańców, który usłyszał odgłosy poza swoim mieszkaniem na Stavangergata w Bjølsen, spojrzał na zewnątrz i zobaczył dwóch mężczyzn, którzy niszczą samochody na ulicy. Wezwał policję, ale było za późno, by złapać sprawców - donosi NRK.

W ostatnim czasie policja z Oslo notuje wzrost wandalizmu, a także włamań do mieszkań, co oznacza wysokie koszty dla firm ubezpieczeniowych  i rozpacz dla właścicieli.

(MN)

Komentarze
Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany



damian
Wandale zniszczyli ponad 40 samochodów śro, 8 wrz 2010, 17:45:25

Wandalizm jet wszędzie.. Nic nowego ale to 40 samochodów jest poszkodowanych a nie ludzi !!

Zmieniony ( 27.08.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »