Sport

• Emocje wokół Mistrzostw Świata w Narciarstwie Klasycznym

Emocje wokół Mistrzostw Świata w Narciarstwie Klasycznym

21.02.2011 15:12

Średnia skocznia Hollmenkolen Foto: Christian Ruscetta, Ski-VM 2011 NORWEGIA - Konkurencje w biegach narciarskich rodzą wiele pytań, jak się okazuje nie tylko sportowych. Podczas gdy konkurentki zastanawiają się, czy uda się pokonać Marit Bjørgen, ... Zobacz więcej

• Policja ostrzega: MŚ rajem dla złodziei i oszustów

Policja ostrzega: MŚ rajem dla złodziei i oszustów

21.02.2011 11:01

Foto: iLogic Media/Archiwum OSLO - Już w najbliższą środę w Oslo rozpoczną się Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Klasycznym(WSC 2011). W poniedziałek policja wydała ostrzeżenie, przed zawodowymi kieszonkowcami i oszustami, którzy zjawią się w ... Zobacz więcej

• Justyna Kowalczyk zdobyła trzecią Kryształową Kulę

Justyna Kowalczyk zdobyła trzecią Kryształową Kulę

21.02.2011 08:01

Foto: iLogic Media DRAMMEN - Justyna Kowalczyk zdobyła Kryształową Kulę za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata! Polka, która w niedzielę zajęła 28. miejsce w sprincie w Drammen. Jest to jej trzecie zwycięstwo z rzędu. Zobacz więcej

• Wygrała Bjoergen, Kowalczyk musi jeszcze poczekać

Wygrała Bjoergen, Kowalczyk musi jeszcze poczekać

19.02.2011 13:54

Zwyciężczyni biegu w Drammen, Mariit Bjoergen Foto: iLogic Media DRAMMEN - Justyna Kowalczyk zajęła drugie miejsce w biegu na 10 kilometrów techniką klasyczną w Drammen. Zwyciężyła reprezentantka Norwegii , Marit Bjoergen. Na najniższym ... Zobacz więcej

• LE: Lech odczarował puchary!

LE: Lech odczarował puchary!

18.02.2011 12:12

Zwycięstwem 1-0 zakończył się wczorajszy, pierwszy mecz Lecha Poznań w ramach 1/16 finału Ligi Europejskiej. W dodatku jest to pierwsze wiosenne zwycięstwo w europejskich pucharach od … 20 lat! Zobacz więcej

• Do 1. kwietnia poznamy nazwisko następcy Miki Kojonkoskiego

Do 1. kwietnia poznamy nazwisko następcy Miki Kojonkoskiego

17.02.2011 11:12

Mika Kojonkoski, Foto: wikipedia Kontrakt fińskiego trenera norweskich skoczków Miki Kojonkoskiego kończy się wraz z sezonem. Najprawdopodobniej nie zostanie on na stanowisku. O tym kto go zastąpi Norweski Związek Narciarstwa poinformuje do 1. ... Zobacz więcej

• Znamy skład polskiej kadry na MŚ w Oslo

Znamy skład polskiej kadry na MŚ w Oslo

14.02.2011 15:52

Przygotowania do Mistrzostw Świata Oslo 2011 Foto: Christian Ruscetta Ski-VM 2011 OSLO - Za niewiele ponad tydzień rozpoczynają się mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym w Oslo. W stolicy Norwegii o medale powalczą cztery biegaczki, ... Zobacz więcej

• Biatlon: Tomasz Sikora drugi w biegu ze startu wspólnego

Biatlon: Tomasz Sikora drugi w biegu ze startu wspólnego

14.02.2011 11:32

Tomasz Sikora, Foto: wikipedia W ostatnich zawodach przed mistrzostwami świata, rozgrywanych w Forcie Kent w Stanach Zjednoczonych doczekaliśmy się pierwszych naprawdę dobrych występów Tomasza Sikory w tym sezonie. W niedzielnym biegu ze ... Zobacz więcej

• PŚ w skokach - Zwyciężył Gregor Schlierenzauer. Małysz trzeci!

PŚ w skokach - Zwyciężył Gregor Schlierenzauer. Małysz trzeci!

14.02.2011 00:15

Foto: (www.fsskijumping.com) VIKERSUND- Adam Małysz zajął trzecie miejsce w niedzielnym konkursie Pucharu Świata w lotach narciarskich na mamucie skoczni w Vikersund. Zawody wygrał Austriak Gregor Schlierenzauer przed Norwegiem Johanem Remenem ... Zobacz więcej

• Polska - Norwegia 1- 0

Polska - Norwegia 1- 0

10.02.2011 03:26

Polska wygrała towarzyski mecz z Norwegią 1:0 Foto: Archiwum / Moja Norwegia ŚWIAT - Polacy słabi, ale zwycięscy. Tak krótko można podsumować towarzyskie spotkanie z Norwegią. "Biało-czerwoni" po golu Roberta Lewandowskiego wygrali ... Zobacz więcej

Najskuteczniejsze ogłoszenia w Norwegii!