Sport

• Polskie flagi w Vikersund – zgrrroza :) 5

Polskie flagi w Vikersund – zgrrroza :)

21.02.2012 11:08

Fot.: Eurosport Już za parę dni rozpoczną się Mistrzostwa Świata w Lotach Narciarskich w Vikersund. Sprzedano już ponad 35 tysięcy biletów, w tym wszystkie na zawody sobotnie, a perspektywa pełnych trybun z pewnością cieszy ... Zobacz więcej

• Król śniegu

Król śniegu

14.02.2012 12:11

Marek Przybysz. Fot. Wojciech Ancerowicz Polak, Marek Przybysz, zwyciężył w zawodach motocrossowych na śniegu w klasie Enduro, rozegranych 4. lutego w Lier. W imprezie „King Of Snow” wystartowało ponad 220 zawodników, w klasach ... Zobacz więcej

• Anders Bardal mistrzem Norwegii na dużej skoczni

Anders Bardal mistrzem Norwegii na dużej skoczni

08.02.2012 10:02

Anders Bardal oddał dwa zdecydowanie najdłuższe skoki w obu seriach zawodów o mistrzostwo Norwegii w skokach narciarskich na dużej skoczni, które odbyły się wczoraj na skoczni Granåsen w Trondheim. W pierwszej serii osiągnął ... Zobacz więcej

• Znamy półfinalistów piłkarskiej Ligii Mistrzów 2

Znamy półfinalistów piłkarskiej Ligii Mistrzów

14.04.2011 11:56

Puchar Ligii Mistrzów, Foto: wikipedia Rozegrane we wtorek i środę rewanże wyłoniły cztery najlepsze drużyny piłkarskie Europy. Niespodzianek nie było, zwycięzcy poprzednich meczów pokonali w spotkaniach rewanżowych swoich rywali i ... Zobacz więcej

• Polsko-słowacki triumf na kortach w Miami

Polsko-słowacki triumf na kortach w Miami

04.04.2011 11:59

Agnieszka Radwańska, Foto: wikipedia Agnieszka Radwańska w duecie z Danielą Hantuchovą pokonała w finale turnieju WTA w Miami parę Huber-Petrova 2:1 w setach i tym samym zdobyła swój drugi tytuł w deblu w karierze. Dla Słowaczki jest to już ... Zobacz więcej

• Bjørgen i Johaug kontra Northug i Gjerdalen 1

Bjørgen i Johaug kontra Northug i Gjerdalen

24.03.2011 14:30

Gwiazdy Mistrzostw Świata w Narciarstwie Klasycznym zmierzą się pod koniec kwietnia w Skarverennet. Panie będą miały przewagę na starcie. Pierwsza osoba na mecie otrzyma 100 000 koron i samochód, którym może jeździć przez następny rok. ... Zobacz więcej

•  Kojonkoski ostatecznie kończy pracę z norweskimi skoczkami

Kojonkoski ostatecznie kończy pracę z norweskimi skoczkami

14.03.2011 17:35

Drużyna narodowa norweskich skoczków Foto: Stain Broch NORWEGIA: Trener norweskich skoczków narciarskich Finn Mika Kojonkoski zaraz po zawodach Pucharu Świata w Planicy zakończy pracę w Norwegii - poinformowała norweska federacja ... Zobacz więcej

• Kolejny awans w rankingu FIFA!

Kolejny awans w rankingu FIFA!

10.03.2011 11:10

Powoli, ale do przodu! Reprezentacji Polski w piłce nożnej znów udało się awansować w rankingu FIFA, znów o jedno miejsce i plasuje się na zaszczytnej 70. pozycji. W tym tempie na Euro 2012 mamy szansę zajmować około 55. miejsca. Mimo ... Zobacz więcej

• Trener Norweżek chce ukarania Kowalczyk 7

Trener Norweżek chce ukarania Kowalczyk

09.03.2011 13:30

MŚ Bieg na 30 km kobiet Foto: Tore Afdal NORWEGIA: Trener norweskich biegaczek narciarskich Egil Kristiansen chciałby, by światowa federacja (FIS) ukarała Justynę Kowalczyk - poinformowała telewizja publiczna NRK. Zobacz więcej

• Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce: 5 medali Polaków!

Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce: 5 medali Polaków!

07.03.2011 11:47

Anna Rogowska, Foto: wikipedia W dniach 4 – 6 marca bieżącego roku w Paryżu odbyły się Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce. Klasyfikację medalową wygrali Rosjanie, ale Polacy spisali się bardzo dobrze i zajęli w niej piąte miejsce ... Zobacz więcej

Najskuteczniejsze ogłoszenia w Norwegii!