Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

  • Oslo, Oslo, Norwegia
  • Bergen, Vestland, Norwegia
  • Jessheim, Akershus, Norwegia
  • Stavanger, Rogaland, Norwegia
  • Kristiansand, Agder, Norwegia
  • Ålesund, Møre og Romsdal, Norwegia
  • Trondheim, Trøndelag, Norwegia
  • Brønnøysund, Nordland, Norwegia
  • Mo i Rana, Nordland, Norwegia
  • Bodø, Nordland, Norwegia
  • Sandnes, Rogaland, Norwegia
  • Fredrikstad, Østfold, Norwegia
  • Drammen, Buskerud, Norwegia

1 NOK

9
Adam Małysz pierwszym skoczkiem na nowym Holmenkollen! Głosuj!

Już wkrótce nastąpi oddanie nowej skoczni w Holmenkollen. Pierwsze zawody w skokach narciarskich odbędą się tam między 12 a 14 marca, jednak uroczyste otwarcie nastąpi 3 marca. O tym, kto odda pierwszy historyczny skok, decydować będą głosy internautów.

Burmistrz Oslo Fabian Stang razem z Radą Miasta mają podjąć ostateczną decyzję dotyczącą wyboru skoczka. Postanowili jednak wziąć pod uwagę głosy ludności.

Na stronie internetowej oslo.komunne podany został specjalny e-mail, na który każdy zainteresowany może wysłać swoją propozycję. Głosować można do 22 lutego do godziny 12. Każdy może napisać tylko raz.

Głosuj na Adama Małysza! Wystarczy wysłac maila na poniższy adres:

kollenhopp@radhuset.oslo.kommune.no

Wyniki głosowania i ostateczna decyzja burmistrza zostaną ogłoszone 1 marca. Uroczysty skok nastąpi dwa dni później. Impreza organizowana z tej okazji rozpocznie się w Holmenkollen 3 marca o godzinie 18.

Trzy najczęściej wymieniane nazwiska w związku tą sprawą to Anette Sagen (pionierka kobiecych skoków narciarskich), Bjørn Einar Romøren i Anders Jacobsen. Burmistrz Oslo jednak zachęca do nadsyłania wszelkich propozycji.

Zagraj w nową wersję Ski Jump 2 www.visitnorway.com/holmenkollen

 

Pierdu Pierdu
Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych


Aurelia Pawlik

10-02-2010 11:00

Głosuje zawsze za Adasiem

Przemek Wojcinski

07-02-2010 18:18

Tak jest wspaniałym sportowcem ,medalistą wielu iprez sportowych i przedewszystkim woda słodowa nie uderzyła mu do głowy.

nasza ? jestesmy tylko niewolnikami...poza tym nic nie mamy!
polacy obudzcie sie..

Maja Suchcicka

05-02-2010 17:42

Wymienimy PKiN z Wawy na skocznię z Holmenkollen !

Łukasz Brzeziński

05-02-2010 17:23

bo to jest nasza skocznia!

Reklama
Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok