0
Nowe zdarzenia
  • Zamknij widget
  • Zamknij widget (na zawsze)
0
Filtr zdarzeń:
wszystkie
blisko mnie
-MultiNOR
f1d2043f5fab2c73f7790ebbe65fcb71

Wygraj bilety na koncert Mortena Harketa

22.04.2012.
 harket.jpg
 

Morten Harket, wokalista legendarnej grupy A-ha, nagrał kolejną solową płytę, "Out Of My Hands", a w sierpniu zagra koncert na Scenie Centrum (Sentrum Scene). Na stronie Platekompaniet można wziąć udział w konkursie i wygrać bilety na koncert.


Nowa płyta

"Out Of My Hands" to pierwsza od czterech lat płyta Harketa. Pierwszy singiel z albumu, "Lightning", podobnie jak kilka innych piosenek, został napisany wspólnie z Joakimem Bergiem i Martinem Sköldem ze szwedzkiej kapeli Kent. Z kolei utwór "Listening" został stworzony przez Neila Tennanta i Chrisa Lowe (Pet Shop Boys).

Wśród dziesięciu utworów zawartych na płycie znalazła się także interpretacja piosenki "Scared Of Heights" Espena Linda oraz anglojęzyczna wersja przeboju grupy Kent "Kärleken väntar" (pod tytułem "Burn Money Burn").

Koncert i konkurs

W sierpniu Morten Harket wystąpi na Sentrum Scene. Platekompaniet organizuje z tej okazji konkurs, w którym można wygrać pięć podwójnych biletów na koncert.

Wystarczy odpowiedzieć na następujące pytanie z członkami której szwedzkiej kapeli Morten Harket współpracował przy tworzeniu swojego nowego albumu oraz podać swoje imię, nazwisko i mail.

Trzeba też być subskrybentem internetowego newslettera Platekompaniet.

Konkurs można znaleźć tutaj.


Źródło: PlatekompanietSpodobał Ci się artykuł? Poleć znajomym

f1d2043f5fab2c73f7790ebbe65fcb71
KAMIL IS OK

Komentarze
Gość
 
 
Przeczytaj następny artykuł:
Wygraj bilety na koncert Mortena Harketa
Zwiedzaj Oslo gratis - w niedzielę 22. kwietnia

    Morten Harket, wokalista legendarnej grupy A-ha, nagrał kolejną solową płytę, "Out Of My Hands", a w sierpniu zagra koncert na Scenie Centrum (Sentrum Scene). Na stronie Platekompaniet ...

ZAMKNIJ

Ogłoszenia promowane

Popularne artykuły!


f1d2043f5fab2c73f7790ebbe65fcb71

Bliżej nas