-MultiNOR
745740fe292512b6f0411cda4309b5b6

Wygraj bilety na koncert Mortena Harketa

22.04.2012.
 harket.jpg
 

Morten Harket, wokalista legendarnej grupy A-ha, nagrał kolejną solową płytę, "Out Of My Hands", a w sierpniu zagra koncert na Scenie Centrum (Sentrum Scene). Na stronie Platekompaniet można wziąć udział w konkursie i wygrać bilety na koncert.


Nowa płyta

"Out Of My Hands" to pierwsza od czterech lat płyta Harketa. Pierwszy singiel z albumu, "Lightning", podobnie jak kilka innych piosenek, został napisany wspólnie z Joakimem Bergiem i Martinem Sköldem ze szwedzkiej kapeli Kent. Z kolei utwór "Listening" został stworzony przez Neila Tennanta i Chrisa Lowe (Pet Shop Boys).

Wśród dziesięciu utworów zawartych na płycie znalazła się także interpretacja piosenki "Scared Of Heights" Espena Linda oraz anglojęzyczna wersja przeboju grupy Kent "Kärleken väntar" (pod tytułem "Burn Money Burn").

Koncert i konkurs

W sierpniu Morten Harket wystąpi na Sentrum Scene. Platekompaniet organizuje z tej okazji konkurs, w którym można wygrać pięć podwójnych biletów na koncert.

Wystarczy odpowiedzieć na następujące pytanie z członkami której szwedzkiej kapeli Morten Harket współpracował przy tworzeniu swojego nowego albumu oraz podać swoje imię, nazwisko i mail.

Trzeba też być subskrybentem internetowego newslettera Platekompaniet.

Konkurs można znaleźć tutaj.


Źródło: PlatekompanietSpodobał Ci się artykuł? Poleć znajomym


Komentarze
Gość
 
 
Przeczytaj następny artykuł:
Zwiedzaj Oslo gratis - w niedzielę 22. kwietnia
Zwiedzaj Oslo gratis - w niedzielę 22. kwietnia

W niedzielę można będzie odwiedzić Centrum popu (Popsenteret), Muzeum Muncha, Muzeum techniki i inne atrakcje, w tym niemal 30 muzeów, gratis. Do tego darmowe tramwaje, pociągi oraz wycieczki z przewodnikiem: statkiem po fjordzie i ...

ZAMKNIJ

Ogłoszenia promowane

Popularne artykuły!


09b22bbf476ee2e55560991f53613558

Bliżej nas