0
Nowe zdarzenia
  • Zamknij widget
  • Zamknij widget (na zawsze)
0
Filtr zdarzeń:
wszystkie
blisko mnie
-MultiNOR
e5692df9358f70e16c0acc1e891ec81f

Wygraj bilety na koncert Mortena Harketa

21.04.2012.
 harket.jpg
 

Morten Harket, wokalista legendarnej grupy A-ha, nagrał kolejną solową płytę, "Out Of My Hands", a w sierpniu zagra koncert na Scenie Centrum (Sentrum Scene). Na stronie Platekompaniet można wziąć udział w konkursie i wygrać bilety na koncert.


Nowa płyta

"Out Of My Hands" to pierwsza od czterech lat płyta Harketa. Pierwszy singiel z albumu, "Lightning", podobnie jak kilka innych piosenek, został napisany wspólnie z Joakimem Bergiem i Martinem Sköldem ze szwedzkiej kapeli Kent. Z kolei utwór "Listening" został stworzony przez Neila Tennanta i Chrisa Lowe (Pet Shop Boys).

Wśród dziesięciu utworów zawartych na płycie znalazła się także interpretacja piosenki "Scared Of Heights" Espena Linda oraz anglojęzyczna wersja przeboju grupy Kent "Kärleken väntar" (pod tytułem "Burn Money Burn").

Koncert i konkurs

W sierpniu Morten Harket wystąpi na Sentrum Scene. Platekompaniet organizuje z tej okazji konkurs, w którym można wygrać pięć podwójnych biletów na koncert.

Wystarczy odpowiedzieć na następujące pytanie z członkami której szwedzkiej kapeli Morten Harket współpracował przy tworzeniu swojego nowego albumu oraz podać swoje imię, nazwisko i mail.

Trzeba też być subskrybentem internetowego newslettera Platekompaniet.

Konkurs można znaleźć tutaj.


Źródło: PlatekompanietSpodobał Ci się artykuł? Poleć znajomym

e5692df9358f70e16c0acc1e891ec81f
KAMIL IS OK

Komentarze
Gość
 
 
Przeczytaj następny artykuł:
Zwiedzaj Oslo gratis - w niedzielę 22. kwietnia
Zwiedzaj Oslo gratis - w niedzielę 22. kwietnia

   Fot. Magdalena Ułas W niedzielę można będzie odwiedzić Centrum popu (Popsenteret), Muzeum Muncha, Muzeum techniki i inne atrakcje, w tym niemal 30 muzeów, gratis. Do tego darmowe tramwaje, ...

ZAMKNIJ

Ogłoszenia promowane

Popularne artykuły!


e5692df9358f70e16c0acc1e891ec81f

Bliżej nas