|
Instytut Fafo poszukuje osób do wywiadu!!! |
|
Lukasz J.K
|
|
28.10.2009. |
W związaku z planowanym na listopad/grudzień projektem, instytut Fafo poszukuje do wywiadów kobiet/dziewczyn z Oslo i okolic, zajmujących się sprzątaniem i innymi pracami w prywatnych domach w Norwegii.
Wywiady będą przeprowadzane w języku polskim (albo norweskim, jeśli dana osoba będzie go znała) w instytucie Fafo lub w miejsu dogodnym dla danej osoby. Cały materiał będzie traktowany anonimowo – osoba przeprowadzająca wywiad nie będzie notować żadnych danych osobowych, które pozwoliłyby na zidentyfikowanie osoby udzielającej wywiadu.
Zebrany materiał będzie wykorzystany do napisania artykułu/raportu dotyczącego warunków życia i pracy polskich kobiet, zajmujących się sprzątaniem i pracami w prywatnych norweskich domach, i będzie sfinansowany przez Norweską radę badawczą (Norsk forskningsråd).Za udział w wywiadzie nie przewidywane jest żadne wynagrodzenie, ale Fafo proponuje rekompensatę w wysokości 200 koron za poniesione koszty podróży.
Osoby zaineteresowane prosimy o kontakt na mail:
info@polishconnection.no
Podoba Ci się artykuł:
|
|
Zmieniony ( 15.11.2009. )
|