Darmowe porównanie pożyczek w Norwegii

Pożyczki w Norwegii

 • Porównanie ofert z 17 banków,
 • Bez opłat i prowizji,
 • Doradzamy najlepsze rozwiązanie,
 • Do 500 000 NOK na dowolny cel, nawet w Polsce
Kwota pożyczki
NOK
5 000 NOK
500 000 NOK
Jaką chcesz mieć ratę?
NOK
50 NOK
5 000 NOK
Okres spłaty:
Kwota: 000 NOK
Okres: 000 lata
Rata: 000 NOK

*Wysokość raty wyliczona na podstawie średniego oprocentowania w bankach, jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. O szczegóły zapytaj konsultanta. Priseksempel: 65 000,- over 5 år med eff. rente på 17,19 % inkl. etabl. gebyr på 950,- Totalt 94 780,- Nedbetalingstid: 1 - 15 år. Maks. effektiv rente 35,07 %.

Wyślij
Podsumowanie
pożyczki:
Kwota: 000 NOK
Okres: 000 lata
Rata: 000 NOK
Zmień
Wyślij
Porównaj oferty
17 banków
MultiNor Telefinans
Pomożemy wybrać Ci najlepszą ofertę pożyczki w Norwegii Oferujemy wsparcie w całym procesie udzielania kredytu konsumenckiego.

Bartosz Lewandowski Doradca finansowy
Agnieszka Kubicka Doradca finansowy

Pożyczka krok po kroku

Wybierz kwotę pożyczki i ratę

Podaj nam informacje o sobie, o swojej pracy i o posiadanych zobowiązaniach finansowych.

Poczekaj na odpowiedzi banków

Twoja aplikacja za pomocą Telefinans zostanie przesłana do 17 norweskich banków, prześlemy Ci najlepszą ofertę.

Wypłata pieniędzy

Po zaakceptowaniu warunków otrzymasz elektronicznie lub papierowo umowę pożyczki z bankiem do podpisania. Tuż po podpisaniu pieniądze trafią na Twoje konto bankowe.

Na co możesz wziąć pożyczkę

Konsolidacja

Jeśli posiadasz wiele zobowiązań finansowych możesz je spłacić na korzystniejszych warunkach nową pożyczką.

Transfer pieniędzy do Polski

Banki norweskie nie pytają o cel pożyczki, więc możesz swobodnie przelać pieniądze do Polski i wydać na dowolny cel.

Karty kredytowe i debety

Bardzo wygodną formą pożyczki jest karta kredytowa lub debet na koncie. W takim przypadku korzystasz z pieniędzy kiedy chcesz.

Szybszy kredyt dzięki Bankid

Szybszy kredyt dzięki BankID

Posiadając BankID nie musisz czekać na dokumenty do podpisu w formie papierowej (norweskie banki wysyłają je pocztą wraz z opłaconą kopertą zwrotną). Wystarczy, że klikniesz w link w mailu od Banku, uzupełnisz podstawowe informacje, podasz kod z BankID i pieniądze już następnego dnia mogą zleźć się na Twoim koncie bankowym.

Możesz liczyć na:

 • Spłatę kredytu rozłożoną na okres do 15 lat
 • Najlepszą obsługę w języku polskim
 • Najlepszą propozycję wybraną spośród ofert 17 norweskich banków

Wymagania to:

 • Udokumentowany, stały dochód roczny w wysokości min. 180 000 koron
 • Wiek powyżej 20 roku życia
 • Stały numer personalny
 • Aktualny adres zameldowania w Norwegii

Najtańszy kredyt konsumencki w Norwegii

Forbrukslån - to pożyczka, którą możesz otrzymać na dowolny cel. Kredyt ten jest najtańszym rozwiązaniem finansowym na rynku i ma znacznie niższe oprocentowanie (średnio 11 %) niż standardowe karty kredytowe, których oprocentowanie wynosi ok. 25 %.

Po polsku - polskojęzyczny konsultant pomoże wybrać najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę kredytu w zależności od kwoty, jaką chcesz pożyczyć oraz Twoich możliwości finansowych.

Bez zabezpieczeń - do pożyczek pieniężnych w Norwegii nie są wymagane zabezpieczania, jest to ogromne ułatwienie dla Polaków mieszkających w Norwegii.

Najlepsza oferta - usługa realizowana we współpracy z Folkelånet Telefinans AS, firmą która istnieje na rynku norweskim od 1985 r. Nasz partner posiada umowy z 17 bankami norweskimi, dzięki czemu masz gwarancję, że otrzymasz jedną z najlepszych ofert na rynku.

Bez dodatkowych opłat - nie pobieramy żadnych opłat od klientów, ostateczna umowa zostaje zawarta między klientem a bankiem. Warunki otrzymane bezpośrednio od banku nie różnią się od tych otrzymanych za pośrednictwem naszej firmy.

Dowolny cel w Norwegii - jeśli potrzebujesz pieniędzy na inwestycję, rozwój własnej firmy, zakup samochodu czy remont, to pożyczka gotówkowa jest idealnym rozwiązaniem.

Możliwość wcześniejszej spłaty - bez ponoszenia dodatkowych kosztów możesz wcześniej spłacić kwotę uzyskanej pożyczki. To wygodny system, który pozwala Ci zaoszczędzić, bo nie zapłacisz wszystkich odsetek.

Pożyczka do 500 000 NOK - to doskonała propozycja dla tych, którzy potrzebują szybko gotówki od 5 000 do 500 000 NOK.

Wysokość pożyczki:
150 000 NOK
Okres spłaty:
Przykładowa rata:
--- NOK 7.5 %
--- NOK 12,2 %
--- NOK 19,9 %

Szybka pożyczka - informator

 • Kto może dostać pożyczkę w Norwegii?

  Praktycznie każdy, kto posiada stały numer personalny i jest zameldowany w Norwegii może otrzymać pożyczkę. Przyznawana jest ona z reguły osobom, które posiadają dochody z tytułu pracy. Jednak możliwe jest również uzyskanie pożyczki pobierając zasiłek dla bezrobotnych czy też też rehabilitacyjny (AAP). Wszystkie te czynniki są zależne od wymogów poszczególnych banków. Warto składać zapytania, aby sprawdzić czy przysługuje Ci pożyczka.

 • Czym różni się stały numer personalny od tymczasowego?

  Tymczasowy numer personalny (tzw. D-nummer) otrzymują osoby, które zamierzają przebywać w Norwegii mniej niż 6 miesięcy. Stały numer personalny (tzw. personnummer) otrzymują osoby, które przebywają w Norwegii dłużej niż 6 miesięcy. Składa się on z 11 cyfr, z których pierwszych sześć to data urodzenia.

 • Jaki dokument potwierdza pobyt i zarobki w Norwegii z poprzedniego roku?

  Wstępne zeznanie podatkowe (Selvangivelse). Bank wymaga, aby dostarczony dokument był kompletny, czyli zawierał wszystkie strony, a nie tylko pierwszą.

 • Czy o kredyt konsumencki mogą wnioskować dwie osoby (np. małżeństwo, wspólnicy)?

  Tak, o pożyczkę w Norwegii mogą starać się dwie osoby. Najlepiej, jeśli kredytobiorcy są małżeństwem lub są spokrewnieni. Starając się o kredyt z drugą osobą, należy przedstawić potwierdzenie zarobków obu kredytobiorców (nawet, jeśli jedna z osób pracuje w Norwegii stosunkowo od niedawna). Obie osoby muszą spełniać warunki dotyczące posiadania stałego numeru personalnego, zarejestrowanego adresu zamieszkania w Norwegii oraz dochodu.

 • Jaki jest minimalny czas pracy w Norwegii, aby starać się o kredyt konsumencki?

  Banki posiadają różne wymogi dotyczące stażu pracy w Norwegii, natomiast im dłużej pracujemy, tym lepiej bank oceni naszą zdolność kredytową. Dokumentem, który potwierdza zarobki, jest wstępne zeznanie podatkowe (Selvangivelse) z poprzedniego roku.

 • Na ile lat mogę rozłożyć spłatę kredytu?

  Spłatę kredytu konsumenckiego można rozłożyć maksymalnie na 15 lat.

 • Na jaką kwotę dostanę kredyt bez zabezpieczenia?

  Kwota waha się od 5 000 do 500 000 NOK. Jest to zależne od czasu zatrudnienia u jednego pracodawcy, wysokości wynagrodzenia i długości pobytu w Norwegii.

 • Czy bank ma prawo zapytać na co chcę przeznaczyć kredyt?

  Tak, bank ma prawo wiedzieć, na co chcemy przeznaczyć kredyt, ale zazwyczaj nie pyta kredytobiorców o cel pożyczki.

 • Czy wysłanie formularza na tej stronie jest zobowiązujące?

  Nie, za pośrednictwem formularza Twoje dane i dokumenty przekazywane są doradcy finansowemu, który weryfikuje Twoją zdolność kredytową. Następnie otrzymujesz ofertę opartą na odpowiedziach z 17 banków norweskich. Jeśli zdecydujesz się na jedną z zaproponowanych opcji, pozostaje już tylko potwierdzenie chęci zaciągnięcia pożyczki.

 • Jak długo jest ważny wniosek kredytowy?

  Wniosek jest ważny od 2 tygodni do 30 dni od momentu złożenia go w banku przez naszego doradcę finansowego. Długość ważności zależy od procedur danego banku.

 • Czy pośrednik pobiera jakiś procent od kredytu?

  Nie, nie pobieramy prowizji od kwoty kredytu ani żadnych innych opłat za pomoc w załatwieniu pożyczki. Zarabiamy na postawie umów z bankami, nie na opłatach od klientów indywidualnych.

 • W jakim banku mogę otrzymać kredyt po wypełnieniu tego formularza?

  Twoje zapytanie o pożyczkę w Norwegii zostanie wysłane do 17 norweskich banków. Dzięki temu będziesz mógł wybrać najbardziej korzystną ofertę.

 • Czy dostanę pożyczkę, jeśli spłacam już inny kredyt w Norwegii?

  Tak, ale wszystko zależy od Twojej zdolności kredytowej oraz wysokości pożyczki. Wiele osób decyduje się na wzięcie kredytu gotówkowego na spłatę karty kredytowej – ta z pozoru ryzykowna operacja, jest w wielu przypadkach bardzo opłacalna i zmniejsza oprocentowanie spłacanego kredytu.

 • Jak wyglądają oferty pożyczek w poszczególnych bankach w Norwegii?

  Oferty pożyczek są opracowywane dla każdego pożyczkobiorcy indywidualnie. Pośrednik finansowy, firma Folkelånet Telefinans AS, współpracuje z 17 bankami w Norwegii, zapewniając pożyczkobiorcy najbardziej korzystną ofertę kredytową.

 • Czym jest BankID i do czego jest potrzebne?

  BankID do elektroniczna legitymacja, dzięki której można wykonywać wiele czynności urzędowych (m.in. kontakt z NAV, Skatteetaten, Altinn itd.) i finansowych. Aby z niej korzystać, należy się udać do swojego banku i poprosić o uruchomienie usługi. BankID jest niezbędne do tzw. e-signering, czyli elektronicznego zatwierdzenia oferty pożyczki z banku. W przypadku braku BankID, bank, z którego chcemy uzyskać pożyczkę przyśle kuriera z umową papierową do podpisania.

 • Prowadzę własną działalność, czy mogę ubiegać się o kredyt?

  Tak, większość banków przyjmuje wnioski od osób samozatrudnionych, natomiast częstym wymogiem jest posiadanie wspólnego zameldowania z małżonkiem lub konkubentem w Norwegii.

  Dokumentami jakie należy przygotować w pierwszej kolejności to næringsoppgave za rok ubiegły oraz resultatregnskap za ostatnie 2-3 miesiące.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wyślij
lub
+47 21 999 413 pn-pt w godz. 8:00 - 18:00