Zatrudnimy elektrykow Hønefoss/Modum 2.tydz. 2017

Oslo, okręg miasta  |   29-11-2016 10:15   |  Numer ogłoszenia: 68488
  • Stanowisko:Elektryk
Posiadamy oferty pracy dla elektrykow w centrum miasta Oslo i okolicy, nasi klienci posiadają długoterminowe projekty, dlatego szukamy wykfalifikowanych pracowników z nostryfikacja DSB, którzy będą dumni z wykonanej przez siebie pracy.

Opis stanowiska:
- Budynki biurowe i urzedy administracji publicznej
- Nieruchomości komercyjne i hale przesmyslowe
- Apartamenty i mieszkania
- Serwis
- Szpitale i osrodki sluzb zdrowia
- Szkoły, uczelnie i budynki edukacyjne

Wymagania:
- DSB - Norweski numer personalny lub tymczasowe numer ID - Znajomość języka norweskiego lub angielskiego
- Umiejętność czytania i stosowania rysunkow technicznych
- Doświadczenie zawodowe w Norwegii (mile widziane)
- Prawo jazdy oraz samochód (mile widziane )
- Umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole

Oferujemy:
- Zatrudnienie na warunkach norweskich
- Konkurencyjne wynagrodzenia wg taryfy OTP
- Korzystne warunki ubezpieczeniowe i emerytalne
- Mozliwosc pracy na długoterminowych projektach
- Mozliwosc rozwoju zawodowego i stalego zatrudnienia
- Pełen komplet narzędzi
- firma organizuje mieszkania oraz transport w mieszkania na projekt oraz z powrotem kazdego dnia

     Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku angielskim lub/i norweskim na adres jobb@mploy.no

Z wszystkimi aktualnymi kandydatami spelniajacymi nasze warunki skontaktujemy sie w najblizszym czasie
  • Miejsce pracy:
    Hønefoss/Modum