WellStar - szansa dla Polaków w Norwegii

Oslo, okręg miasta, Liabru  |   13-02-2015 21:35   |  Numer ogłoszenia: 49042
  • Stanowisko:Regionalny Vice Prezes
  • Branża:Zarządzanie
10 letnia niemiecka firma Wellstar do tej pory producent suplementów diety, wdraża na rynek norweski rewolucyjne urządzenia do poprawy urody. Wszyscy zainteresowany wiedzą jak silny i bogaty jest to dział gospodarki. Doświadczenie producenta pozwoliło stworzyć i opatentować rewelacyjne urządzenia do pielęgnacji ciała.

Głównym produktem jest BYAS Face Lifter. Efekty są już widoczne po pierwszym zabiegu co bardzo ułatwia sprzedaż urządzenia. Face Lifter wykorzystuje cztery technologie w czasie jednego zabiegu; Jonosfery, EMS (elektryczna stymulacja mięśni), mikrowibracje, oraz fale radiofrekwencyjne. Efekt zabiegu jest w wielu przypadkach o wiele lepszy niż na bardzo drogich urządzeniach w salonach kosmetycznych. Urządzenie jest bezpieczne i posiada wszelkie atesty. Zabieg polega na wtłoczeniu pod skórę kwasu hialuronowego. Już po pierwszym zabiegu klientka (klient) widzi fizyczną poprawę. Niektóre zmarszczki znikają natychmiast, a skóra staje się jędrna w dotyku. Jest to o wiele lepsza i szybsza metoda niż używanie kremów z zawartością kwasu hialuronowego. Koszt materiałów użytych w jednym zabiegu to około 7 zł. Taki sam zabieg w salonie w Polsce kosztuje od 200 do 500 zł. Ta zaleta bardzo wpływa na zadowolenie klienta i podwyższa sprzedaż. Firma oferuje jeszcze inne świetne urządzenia, oraz suplementy diety. Szczegóły prześlę mailem do zainteresowanych, np. Eye lifter - rewelacyjne urządzenie do likwidacji zmarszczek pod oczami, Body lifter – do odchudzania.

Rynek norweski został uruchomiony z rokiem 2015, co bardzo ułatwi pracę i przyniesie pierwszym partnerom pokaźne zyski już w przeciągu pierwszych miesięcy współpracy.
Poszukujemy osób w branży, które chcą szybko zbudować sieć dystrybucji na terenie Norwegii. Umowa jest zawierana w formie pisemnej, z gwarancjami wypłat należnych wynagrodzeń. Produkt jest bezkonkurencyjny. Opanował już całe Niemcy i skutecznie podbija Europę. W roku 2014 osiągnął 1000% wzrost. Zapraszam do wykorzystania tej szansy. Zapewnię fachową pomoc i bezpłatne szkolenia przy budowaniu własnej linii dystrybucji. Centrum całej organizacji w Norwegii znajduje się w Oslo i tam prowadzone są spotkania biznesowe, treningi i szkolenia dla partnerów, nad którymi czuwa sam Christian Wiesner, CEO oraz założyciel WellStar.

Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie lubią ryzyka, chcą pracować i zarabiać poważne pieniądze. Nie musisz zakładać działalności żeby stworzyć swoją firmę.
Chcemy pomoc wszystkim ludziom, by stali się piękni, szczupli i finansowo niezależni.

Pozdrawiam
Piotr Chyliński
Tel. 97460798

P.S. W razie gdybym nie mógł odbrać telefonu proszę zostawić wiadomość SMS z prośbą o kontakt zwrotny.
  • Miejsce pracy:
    Oslo | Cała Norwegia
  • Opis stanowiska:
    Z firmą WellStar współpracuje się na 3 sposoby:

    a) zapraszanie do klubu - na miejscu odpowiednio wyszkolona osoba wykonuje zabieg osobie przez Pana zaproszonej, dzięki skuteczności naszych produktów średnio co druga osoba dokonuje zakupu, za co osoba zapraszająca otrzymuje prowizję 200€ brutto samemu nawet nie biorąc udziału w procesie sprzedażowym,
    b) Prowadzenie własnego klubu i dowodzenie zespołem osób, które będą zapraszały na zabiegi - średni dochód właścicieli klubów w Polsce to ok. 10.000-15.000€ miesięcznie, wynika on głównie z 20% prowizji w obrocie wynikającym ze sprzedaży produktów zaproszonym gościom
    c) Budowanie własnej sieci dystrybucji oraz kierowanie liderami w swoim zespole w celu uruchomienia swoich punktów stacjonarnych - zarobki powyżej 15.000€ miesięcznie wynikające głównie z udziału w obrotach europejskich całej spółki i 5% prowizji ze sprzedaży całej podległej sieci dystrybucji z klubami włącznie.

    Niestety, a zarazem na szczęście dla pierwszych partnerów biorąc pod uwagę fakt, że Norwegia wystartowała wraz z początkiem roku 2015 jedyne stanowisko jakie może zaproponować firma WellStar to Lider Sieci Dystrybucji. Na przełomie marca i kwietnia 2015 zaczniemy uruchamiać kluby na terenie Norwegii.
  • Wymagania:
    Osoby ambitne i dobrze radzące sobie w kontaktach międzyludzkich. Przekonujące w rozmowie, elastyczne czasowo, uczciwe i rzetelne.

    Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu ludźmi oraz znajomość branży kosmetycznej.

    Języki: angielski bądź norweski przynajmniej na poziomie komunikatywnym.

    WAŻNE: Osoba może pracować w dowolnym mieście na terenie Norwegii, ale musi posiadać dobre połączenie z Oslo(treningi dla liderów, prezentacje produktów oraz prezentacje biznesowe dla partnerów).

    OPCJA: Osoby chcące działać w innych krajach Europy także proszone są o kontakt. Jestem w stanie również odpowiednio pokierować takimi osobami oraz rozwinąć ich biznesy. W szczególności polecam Polskę, ponieważ sieć klubów nie jest tam jeszcze drastycznie rozwinięta oraz Wielką Brytanie, bo tak samo jak jak rynek norweski został otworzony z rokiem 2015, co skutkuje brakiem jakiejkolwiek konkurencji!
  • Oferujemy:
    - elastyczne godziny pracy
    - darmowe szkolenia dla liderów w Oslo
    - możliwość rozwoju zawodowego
    - zarobki od €2.000 do €20.000 tygodniowo
    - praca samodzielna oraz w zespole
    - dodatki na samochody służbowe dla prężnie działających partnerów
    - możliwość otwarcia własnej działalności gospodarczej oraz punktu sprzedażowego Beauty Style Club pod banderą BYAS.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:11.02.15 odbyła się konwencja narodowa w Oslo. Wzięło w niej udział tylko 68 osób, co potwierdza, że biznes nie jest jeszcze w Norwegii rozwinięty.

    Wszystkie osoby chcące podjąć współpracę jako partner, lider bądź inwestor - proszone są o kontakt.

Zobacz więcej zdjęć