Tømrer

Oslo, okręg miasta  |   10-05-2024 20:43   |  Numer ogłoszenia: 103483
Tømrer
  • Stanowisko:Tømrer/Snekker
  • Branża:Budownictwo

Flink Bygg AS - Dołącz do Naszego Zespołu!

Poszukujemy doświadczonych Tømrer/Snekker do pracy w Oslo i Lillestrøm Kommune Jeśli masz pasję do rzemiosła i chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu, ta oferta jest dla Ciebie.

  • Miejsce pracy:
    Oslo ,Lillestrøm Kommune
  • Opis stanowiska:
    Opis stanowiska:

    - Wykonywanie różnorodnych prac ciesielskich i stolarskich, w tym konstrukcji, remontów i wykończeń wewnętrznych.
    -Praca zgodnie z planami i specyfikacjami technicznymi.
    -Montaż elementów drewnianych, ram okiennych, drzwi i innych konstrukcji.
    -Zapewnienie jakości wykonania i przestrzeganie standardów bezpieczeństwa.
  • Wymagania:
    - Minimum 3 lata doświadczenia w pracy jako tømrer lub snekker.
    - Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych.
    - Znajomość technik ciesielskich i stolarskich oraz narzędzi branżowych.
    - Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielne rozwiązywanie problemów.
    - Prawo jazdy kategorii B.
    - Znajomość języka norweskiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Oferujemy:
    - Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
    - Możliwość rozwoju zawodowego i dalszego kształcenia.
    - Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    - Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Flink Bygg AS jest pracodawcą równych szans i zachęca do aplikowania kandydatów o różnym pochodzeniu i doświadczeniu.
    Prosimy o dołączenie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.