Szwaczka Overlock Stebnowka Drammen

Vestfold og Telemark, Svelvik  |   20-05-2016 10:34   |  Numer ogłoszenia: 57007
  • Stanowisko:Szwaczka
  • Branża:Przemysł
Poszukiwana szwaczka z doświadczeniem

Firma w branży produkcyjnej poszukują solidnych, fachowych pracowników. Jeżeli masz kwalifikacje i doświadczenie w krawiectwie przemysłowym, mamy dla Ciebie możliwości rozwoju.
Pożądane kwalifikacje i cechy osobiste:
•wykształcenie kierunkowe w zakresie krawiectwa
•doświadczenie w zakresie krawiectwa przemysłowego
•umiejętność organizacji pracy
•dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego
•dobra postawa osobista
•odpowiedzialność
•elastyczność

Oferujemy:
•• dobre warunki pracy i konkurencyjne zarobki
•• stały i dobry kontakt z pracodawcą
•• atrakcyjne środowisko pracy

Jeżeli rozpoznajesz się w powyższym opisie:
Osoby z doświadczeniem w pracy przy overlock i stebnówce. zcz@rekrutteringshusetmork.no lub  +47 98 42 12 65
  • Miejsce pracy:
    Poludniowe Okolice Drammen
  • Opis stanowiska:
    Poszukiwana szwaczka z doświadczeniem i jezykiem ang lub nor

  • Wymagania:
  • Oferujemy:

Zobacz więcej zdjęć