szukamy pracownikow

Viken, Sandvika  |   23-09-2016 16:10   |  Numer ogłoszenia: 65664
  • Stanowisko:Stolarz Budowlany
  • Branża:Budownictwo
Witam
Poszukujemy samodzielnych fachowcow budowlanych w zakresie szeroko pojetej budowlanki ( prace wykonczeniowe / nowe budownictwo / remonty itp )
Praca stala w milej atmosferze.
Pomagamy z zakwaterowaniem.
Praca w okolicach Sandvika, Asker, Røyken oraz Oslo.

wymagamy:
- prawo jazdy kat b
- umiejetnosc pracy zespolowej
- chec podjecia pracy
- rzetelnosc
- sumiennosc
- mile widziane znajomosc jezyka norweskiego albo angielskiego

Chetne osoby prosimy o przeslanie wiadomosci o sobie wraz z numerem telefonu oraz miejscem pobytu na pilanc.kamil33@gmail.com

Pozdrawiam
Kamil Pilanc
  • Miejsce pracy:
    Sandvika
  • Opis stanowiska:
    PRACA STALA
  • Wymagania:
  • Oferujemy:
    - stala prace
    - mila atmosfere
    - czeste wyjazdy do polski
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:jezyk angielski lub norweski