Szukamy ekip budowlano-wykończeniowych...

Vestland, Aavol  |   03-03-2017 17:08   |  Numer ogłoszenia: 73405
  • Stanowisko:Ekipy budowlano-wykończeniowe
Szukamy ekip budowlano-wykończeniowych na terenie Bergen, Hordaland i tylko osób z kwalifikacjami i doświadczeniem w branży budowlanej. Auto i własne narzędzia mile widziane, brane pod uwagę w negocjacjach finansowych. Oferta umowy o dzieło lub umowy o pracę. Zatrudnienie na pełnym legalu w firmie Norweskiej (opcja z mieszkaniem).
Prosimy o kontakt tel.: Piotr (+47) 4655 9907 lub e-mail: bmsbyggas@gmail.com
  • Miejsce pracy:
    Bergen, Hordaland...
  • Opis stanowiska:
    Szukamy osób do następujących prac:
    - Zewnątrz: ściany nośne, fasady, dachy, osadzanie okien, tarasy drewniane, balustrady aluminiowo-szklane.
    - Wewnątrz: ściany działowe, gipsowanie, szpachlowanie, malowanie, parkiety, osadzanie drzwi, listwowanie, kafelkowanie i fugowanie.
  • Wymagania:
    - doświadzenie w branży budowlanej konieczne.
    - referencje.
    - auto i własne narzędzia mile widziane i brane pod uwagę w trakcie negocjacji kontraktów.
  • Oferujemy:
    - Legalną pracę w firmie na warunkach Norweskich.
    - Opcja z zakwaterowaniem.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy tylko o kontakt z osobami z branży budowlanej...