Szukam pracownika

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   30-03-2017 23:26   |  Numer ogłoszenia: 71717
  • Stanowisko:Pracownik budowlany
  • Branża:Budownictwo
Szukam pracownika z doświadczeniem ogólnobudowlanym.

  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    Pracownik ogólnobudowlany.
  • Wymagania:
    Wymagane umiejętności:

    Płyty GK
    Sufity podwieszane
    Gipsowanie/ gładzie
    Tapetowanie
    Malowanie
    Kafelki
    Podstawowa stolarka: parkiety, podłogi, listwy.
    Doświadczenie w montażu kuchni (opcjonalnie).
  • Oferujemy:
    Zapewniam narzędzia, umowę o pracę i co najważniejsze, godziwe wynagrodzenie.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Szukam osoby pracowitej z potwierdzonym doświadczeniem.
    Jeżeli myślisz, że wyremontowałeś pokój w domu w Polsce i to za doświadczenie wystarcza ... to ogłoszenie nie jest dla ciebie!

    CVki proszę wysłać mailem, zastrzegam sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.