stolarz-technolog produkcji

Cała Norwegia  |   11-04-2016 13:33   |  Numer ogłoszenia: 58386
  • Stanowisko:stolarz-technolog produkcji
  • Branża:Praca warsztatowa
Firmy DekoInvent og Bygg og Design AS produkujące wysokiej jakości meble, meble na wymiar, stolarkę wykończeniową poszukuja stolarza-technologa drewna
  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    -sporządzanie projektów wykonawczych wymyslonych mebli
    -sporządzanie pomiarow
    -uczestniczenie w produkcji oraz montażach mebli
  • Wymagania:
    -doświadczenie w konstruowaniu i projektowaniu mebli
    -znajomość programów graficznych do projektowania mebli
    -zdolności manualne, dokładność, sumienność, pracowitosc
    -język angielski lub norweski na poziomie komunikatywnym
    -znajomość oprogramowania komputerowego, programów graficznych
  • Oferujemy:
    -atrakcyjne wynagrodzenie
    -umowa o prace na norweskich warunkach
    -zakwaterowanie
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:CV prosimy przesyłać na adres: dekoinvent@gmail.com

Zobacz więcej zdjęć