Praksisplass som kontormedarbeider

Viken, Fornebu  |   09-11-2016 23:28   |  Numer ogłoszenia: 53106
  • Stanowisko:Praksisplass som kontormedarbeider
  • Branża:Administracja
Grønt Renhold AS jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży utrzymywania czystości. Swoje usługi świadczymy zarówno dla klientów prywatnych jak i firm. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu sprzątania. W chwili obecnej zatrudniamy 20 osób i wykonujemy około 700 zleceń miesięcznie. Działamy w rejonie Oslo, Akershus i Buskerud.
  • Miejsce pracy:
    Fornebu
  • Opis stanowiska:
    W chwili obecnej szukamy osoby na staż do naszego biura na Fornebu. Celem stażu jest zdobycie niezbędnej wiedzy i doświadczenia umożliwiającego ubieganie się o podjęcie stałej pracy w naszej firmie. Staż jest bezpłatny i jest dedykowany głównie dla osób posiadajacych skierowanie i/lub finansowanie ze środków NAV. Staż trwa 3 miesiace i jest dobrym rozwiązaniem dla osób chcących zdobyć cenne doswiadczenie w funkcjonowaniu norweskiego biura oraz obsludze norweskojezycznych klientow.

    Zakres nauki na stażu to:

    - bieżąca obsługa biura
    - wsparcie w obsłudze klientów
    - wsparcie w pozyskiwaniu nowych klientów, ofertowanie
    - wsprarcie w obsłudze magazynu
    - kontakt z dostawcami, zamówienia nowych towarów
    - pomoc w zarządzaniu zleceniami i grafikami
    - aktywne wsparcie w dalszym rozwoju firmy
  • Wymagania:
    Do naszych wymagań należą:
    - komunikatywna znajomość języka norweskiego
    - motywacja do nauki i poszerzania swoich kompetencji
  • Oferujemy:
    Oferujemy między innymi:
    - 3-miesięczny staż w norweskiej firmie
    - kurs jezyka norweskiego w szkole NORKURS na Fornebu
    - możliwość nauki języka norweskiego w praktyce
    - możliwość poznania norweskiego rynku usług
    - zdobycie wiedzy i doświadcznia w zakresie podstaw fakturowania i księgowania
    - zdobycie doswiadczenia w obsludze norweskich klientów
    - nauke zarządzania personelem firmy
    - możliwość uczestniczenia w kluczowych zadaniach i projektach firmy
    - możliwosc zatrudnienia po okresie stażu
    - możliwość dodatkowych zleceń w firmie
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:W celu wziecia udzialu w procesie rekrutacji niezbedne jest wyslanie zgloszenia wraz z CV na adres jobb@gront-renhold.no.

    Zapraszamy do aplikowania!
    Zespół Grønt Renhold AS.