Sprzątanie prywatnych domów w całej Norwegii LEGAL

Cała Norwegia  |   24-08-2016 13:46   |  Numer ogłoszenia: 65075
  • Stanowisko:Vasker / Cleaner / Pomoc przy sprzątaniu
  • Branża:Usługi osobiste
Vaskehjelp AS nadal poszukuje chętne osoby do sprzątania. Vaskehjelp AS to aplikacja mobilna, która łączy klientów z cleanerami/osobami sprzątającymi w jego/jej regionie. Jako osoba sprzątająca sam decydujesz o tym kiedy i za ile chcesz pracować, jednak stawka nie może być niższa niż 169,30 kr za godzinę.
Więcej szczegółów i rejestracja na naszej stronie :

www.vaskehjelp.as

Aplikacja będzię wydana na okres próbny w Trondheim w ciągu września, a następnie dla całej Norwegii, w połowie października.

Kontakt : joanna@vaskehjelp.as

Zapraszamy do naszej grupy na facebooku - https://www.facebook.com/groups/1670601496493769/

Vaskehjelp AS is searching for cleaners. Vaskehjelp AS is an app where the customer will connect with the cleaners in his or hers area. As a cleaner you decide yourself when you want to work and how much you hourly payment is, but it can not be less than 169,30 kr pr hour.
For more details and registration please go to our webpage www.vaskehjelp.as

We will release our app for a trial period in Trondheim within september, then for all of Norway in mid October.

Contact person : joanna@vaskehjelp.as

Welcome to our facebook group -  https://www.facebook.com/groups/1670601496493769/

Vaskehjelp AS trenger flere vaskere. Vaskehjelp er en app som er klar i løpet av september som knytter kunder sammen vaskere i sitt geografiske området. Som vasker bestemmer du selv når du ønsker å jobbe, samt din timeslønn, men den kan ikke være lavere enn 169,30 kr pr time.For flere detaljer gå til vår hjemmeside www.vaskehjelp.as og register deg der.

Vi slipper appen i en prøvetid i Trondheim i løpet av september, og resten av Norge i midten av oktober.

facebook -  https://www.facebook.com/groups/1670601496493769/
  • Miejsce pracy:
    CAŁA NORWEGIA
  • Opis stanowiska:
    Sprzątanie prywatnych domów poprzez aplikację mobilną.
  • Wymagania:
    Uczciwość, chęć do pracy, pozytywne nastawienie.
    Język nie jest wymagany, ponieważ w aplikacji znajduje się czat z funkcją translatora.
  • Oferujemy:
    Stawka godzinowa nie mniej niż 169,30kr za godzinę.
    Jako partner naszej firmy sam decydujesz o godzinach, miejscach pracy oraz o swojej stawce godzinowej!
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Darmowa rejestracja na www.vaskehjelp.as

    W każdej chwili, bez żadnych ukrytych kosztów można zrezygnować.