Specjalista ds. sprzedaży i wycen zleceń

Viken, Sandvika  |   23-02-2017 13:39   |  Numer ogłoszenia: 73133
Specjalista ds. wycen, kalkulacji i analiz kosztowych w branży budowlanej

Poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty do spraw sprzedaży i wycen usług remontowo - budowlanych z kierunkowym wykształceniem i doświadczeniem w pełnym wymiarze etatu.

Zadania:
- pozyskiwanie nowych zleceń
- tworzenie ofert cenowych nowych zleceń, monitoring zleceń i zarządzanie finansami zlecenia
- współpraca z kierownikiem robót
- obsługa klienta i dbanie o wizerunek firmy

Cechy indywidualne kandydata:
- zaangażowanie i motywacja
- efektywność i systematyczność
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
- nastawienie na dobry wynik pracy

Oczekiwane kwalifikacje:

- doświadczenie w samodzielnym wykonywaniu wycen zleceń remontowo-budowlanych
- min. 5 lat doświadczenia w branży budowlanej jako kierownik budowy i kierownik zleceń
- fachowe wykształcenie w zawodzie minimum technik budowlany
- umiejętności sprzedaży usług budowlanych, zarówno ustne jak i pisemne
- znajomość obecnych przepisów budowlanych w Norwegii
- bardzo dobra znajomość języka norweskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:
- dobre wynagrodzenie i warunki pracy
- własny pokój biurowy, samochód, komputer i telefon
- zaangażowany dzień pracy
- możliwość rozwoju w stabilnej firmie

Jeśli spełniasz powyższe wymogi, jesteś osobą o pozytywnym nastawieniu i lubiącą wyzwania oraz chciałbyś związać swojego życia zawodowe na dłużej z jedną firma i być jej znaczącą częścią, to być może jest to praca akurat dla Ciebie.

O nas:
Jesteśmy firma działajaca na rynku od 2004r., oferującą szerki wachlarz usług remontowo-budowlanych na terenie Oslo i okolic, głównie w sektorze prywatnym.