Spawacze blach fundamentowych

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   18-02-2017 08:22   |  Numer ogłoszenia: 72988
  • Stanowisko:Spawacze
Jesteś zawodowym spawaczem z doświadczeniem i uprawnieniami – skontaktuj się z nami.

  • Miejsce pracy:
    Oslo Centrum
  • Opis stanowiska:
    Poszukujemy spawaczy do pracy przy fundamentach z blachy falistej na oczepach fundamentowych, cięcia acetylenem oraz spawaniu palowanych rur. Projekt znajduje się w centrum Oslo i przewidziany jest do października 2017 roku z możliwością przeniesienia na kolejne odcinki budowy. Praca w systemie rotacyjnym – 14 dni na projekcie z wydłużonym czasem pracy i 14 dni wolnego.  Istnieje możliwość zakwaterowania.
  • Wymagania:
    Niezbędne jest udokumentowane doświadczenie na podobnych projektach, aktualne uprawnienia do spawania gazowego oraz 131, 141. Wymagana jest także komunikatywna znajomość języka angielskiego. Praca wymaga dobrego zorganizowania i samodzielności oraz uczciwego podejścia do wykonywanych zadań.
  • Oferujemy:
    Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki płacowe oraz możliwość zakwaterowania. Praca w dynamicznym teamie!

    ROZPOCZĘCIE PRACY - OD ZARAZ!
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:(ps. Zdjęcia poglądowe)

Zobacz więcej zdjęć