Spawacz w warsztacie naczep w Oslo

Oslo, okręg miasta  |   25-08-2016 11:54   |  Numer ogłoszenia: 68477
  • Stanowisko:Spawacz
  • Branża:Praca warsztatowa
Polvik Sp. z o.o. (nr w rejestrze 11310) będąca częścią duńskiej firmy PlusVikar ApS z dużym powodzeniem działa na międzynarodowym rynku w zakresie rekrutacji pracowników.

Dołącz do najlepszych!
Poszukujemy: spawacza do naczep TIRów w Norwegii.

Jeśli znasz język angielski i jesteś dyspozycyjny od zaraz do wyjazdu za granicę: Aplikuj! Rekrutacja trwa!
  • Miejsce pracy:
    Oslo, Norwegia
  • Opis stanowiska:
    Wykorzystaj swoją wiedzę i doświadczenie w pracy w renomowanym warsztacie naczep na terenie Norwegii!

    Jako spawacz będziesz spawał części naczep samochodów ciężarowych wykonanych ze stali nierdzewnej i aluminium oraz wykonywał inne naprawy serwisowe.
  • Wymagania:
    Potrzebujesz: doświadczenia w spawaniu stali nierdzewnej i aluminium, komunikatywnej znajomości języka angielskiego oraz pozytywnych referencji.
  • Oferujemy:
    Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie (200 NOK/h), zatrudnienie na norweskim kontrakcie, współpracę na min. 5 miesięcy, ubezpieczenie, zwrot za bilet lotniczy do miejsca pracy oraz doradztwo – nie musisz się martwić o formalności i dokumenty urzędowe. Mieszkanie także już na Ciebie czeka.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy wysyłać swoje CV na adres kb@polvik.com

    Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami”.

Zobacz więcej zdjęć