Serwisant naczep lub samochodów ciężarowych

Cała Norwegia  |   23-05-2017 14:20   |  Numer ogłoszenia: 75585
  • Stanowisko:Serwisanta naczep lub samochodów ciężarowych
  • Branża:Praca warsztatowa
CZEGO WYMAGAMY ?- doświadczenia w standardowym serwisie naczep lub samochodów ciężarowych,- komunikatywnej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny,- mile widzianedoświadczenie w serwisie naczep-chłodni typu Thermo King, CarrierNawet jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, zachęcamy do wysłania CV - być może znajdziemy bardziej dopasowaną do Ciebie ofertę !

JAKIE BĘDĄ TWOJE OBOWIĄZKI?Podstawowy serwis naczep, także naczep-chłodni, naprawa naczep powypadkowych.

CO OFERUJEMY ?- Zatrudnienie w oparciu o kontrakt lub możliwość pracy na podstawie własnej działalności gospodarczej,- Bardzo dobre stawki godzinowe ,- Możliwość zjazdów do domu,- Długoterminową współpracę,- Minimum 40h pracy tygodniowo, możliwość nadgodzin,- Ubezpieczenie zdrowotne,- Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie,
  • Miejsce pracy:
    Norwegia
  • Opis stanowiska:
    JAKIE BĘDĄ TWOJE OBOWIĄZKI?
    Podstawowy serwis naczep, także naczep-chłodni, naprawa naczep powypadkowych.
  • Wymagania:
    CZEGO WYMAGAMY ?-
    Doświadczenia w standardowym serwisie naczep lub samochodów ciężarowych,- komunikatywnej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny,- mile widziane doświadczenie w serwisie naczep-chłodni typu Thermo King, Carrier - Nawet jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, zachęcamy do wysłania CV - być może znajdziemy bardziej dopasowaną do Ciebie ofertę !
  • Oferujemy:
    CO OFERUJEMY ?-
    Zatrudnienie w oparciu o kontrakt lub możliwość pracy na podstawie własnej działalności gospodarczej,- Bardzo dobre stawki godzinowe ,- Możliwość zjazdów do domu,- Długoterminową współpracę,- Minimum 40h pracy tygodniowo, możliwość nadgodzin,- Ubezpieczenie zdrowotne,- Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie,
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami

Zobacz więcej zdjęć