Remonty, wykończenia

Vestfold og Telemark, Horten  |   17-11-2015 10:04   |  Numer ogłoszenia: 49221
  • Stanowisko:Cieśla, ogólnobudowlany
  • Branża:Budownictwo
Galik Bygg AS,
firma ogólnobudowlana

Poszukuje osób do pracy samodzielnych cieśli przy remontach i wykończeniach mieszkań/domów
  • Miejsce pracy:
    Vestføld, Horten i okolice
  • Opis stanowiska:
    Zadania :
    - prace ciesielskie, stolarskie
    - prace wykończeniowe
    - elewacje,
    - panelowanie ścian, sufitów,
    - montaż okien, drzwi, podłóg
    - prace ogólnobudowlane:
  • Wymagania:
    Oczekiwania:
    - doświadczenie w pracy jako cieśla !!!
    - umiejętność budowy konstrukcji drewnianych ( podłóg, ścian i sufitów)
    - samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
    - prawo jazdy kat. B
    - motywacja i zaangażowanie
    - chęć do pracy
  • Oferujemy:
    Umowę o pracę na norweskich warunkach;
    Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Dziękujemy za zgłoszenia.
    Informujemy jednocześnie, iż odpowiemy tylko na interesujące nas oferty. Oferty nie spełniające podanych wymagań nie będą rozpatrywane.
    Z uszanowaniem