PRACOWNIK FIZYCZNY/ NORWEGIA

Cała Norwegia  |   22-05-2017 14:14   |  Numer ogłoszenia: 75553
  • Stanowisko:PRACOWNIK FIZYCZNY
Agencja Stan Shipping  od kilkunastu lat rekrutuje i pośredniczy w zatrudnianiu pracowników wszystkich sektorów przemysłu. Posiadamy ciekawe oferty pracy dla szerokiej grupy specjalistów z różnych branż. W tej chwili dla norweskiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowiska:
  • stolarz budowlany z doświadczeniem w Norwegii
  • kierowca kat. C
  • kafelkarz/murarz
  • pracownik fizyczny przy budowie dróg
  • operator koparki
  • ogrodnik/pomocnik murarza
  • Miejsce pracy:
    okolice miasta Bergen
  • Opis stanowiska:
    Start projektu: początek –połowa czerwca; okolice m. Bergen
  • Wymagania:
    • Doświadczenie w Norwegii mile widziane
    • Komunikatywny język angielski
  • Oferujemy:
    • Kontrakt bezpośredni, norweski
    • stawkę godzinową 150 NOK brutto/h
    • zakwaterowanie oraz podróż do Norwegii zapewniona przez pracodawcę
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV w j. angielskim na adres: praca@stanship.com.pl z dopiskiem stanowiska
    Stan Shipping Agency LTD jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 777.