Pracownik budowlany (hytta)-PILNE

Troms og Finnmark, Alta  |   14-08-2016 20:06   |  Numer ogłoszenia: 68173
  • Stanowisko:Pracownik budowlany
Firma WISS(zajmujaca sie wynajem pracownikow) poszukuje 2 pracownikow budowlanych do pracy na terenie Alty. Praca scisle zwiazana ze stawianiem budynku mieszkalnego  (Hytta-90m/2)
Praca rozpoczyna sie od poczatku wrzesnia.
  • Miejsce pracy:
    Alta/ Finnmark
  • Opis stanowiska:
    Pracownik budowlany.
  • Wymagania:
    -Bardzo wazna jest znajomosc i doswiadczenie w zakresie stawiania tego typu kontrukcji. Potrzebujemy tylko pewnych swych umiejetnosci pracownikow
    -Mile widziana znajomosc jezykow obcych
    -Pracownik bez nałogów
    -Gotowosc do pracy od poczatku wrzesnia
  • Oferujemy:
    -Kontrakt
    -Zakwaterowanie

    Dalsze informacje w kolejnym etapie rekrutacji
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Wiecej informacji udzielimy gdy dostaniemy CV i wszelkie dodatkowe informacje ukazujace wiedze w zakresie tego typu pracy.
    Prosimy o wysylanie CV w jezyku polskim i norweskim

    post@wissbemanning.no