PRACA W WĘDZARNI ASKØY/BERGEN

Vestland  |   18-12-2014 07:54   |  Numer ogłoszenia: 47281
  • Stanowisko:PRACOWNIK WĘDZARNI
  • Branża:Produkcja żywności
ELDHUSROKERIET AS
  • Miejsce pracy:
    ASKØY/BERGEN
  • Opis stanowiska:
    Codzienna praca przy przygotowywaniu, wędzeniu i dystrybucji ryb.
  • Wymagania:
    -znajomość j.angielskiego w mowie i piśmie
    -doświadczenie w produkcji żywności(chętnie seafood)
    -sumienność i zaangażowanie
    -prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy:
    -Ciekawą pracę i możliwość nabycia unikalnych umiejętności
    -Dobre warunki zatrudnienia
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Posada dla energicznej, zmotywowanej osoby, która chce poznać tajniki wędzenia zarówno nowoczesnymi jak i tradycyjnymi technikami. Pracujemy z wyjątkowymi produktami i zależy nam na tym, żeby nowy członek naszego zespołu był szczerze zainteresowany rybami i owocami morza. Reszty możemy nauczyć...

    CV i list motywacyjny w j. angielskim prosimy wysyłać na: eldhusrokeriet@gmail.com