Praca w ogrodnictwie i kamieniarstwie

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   31-05-2016 14:51   |  Numer ogłoszenia: 66292
  • Stanowisko:Kamieniarz/Ogrodnik
Firma Proffice AS szuka pracownikow majacych doswiadczenie w kamieniarstwie i ogrodnictwie. Praca jest na umowe zlecenie z mozliwoscia stalego zatrudnienia dla wlasciwych osob.
  • Miejsce pracy:
    Oslo oraz rejony miasta.
  • Opis stanowiska:
    - Umiejetnosc kladzenia kamieni – lupkowch (sziferow), kostki brukowej, kraweznikow etc.
    - Zdolnosc dogladania parkow zielieni oraz dbanie o roslinnosc
  • Wymagania:
    - Zaangazowany
    - Lubi ciezka fizyczna prace
    - Lubi pracowac samodzielnie oraz z innymi
  • Oferujemy:
    - Pomoc w ogranizacji spraw urzedowych
    - Personalnego konsultanta ktory codziennie bedzie dostepny do dyspozycji
    - Mozliwosc dobrej stawki godzinowej dla wlasciwej osoby
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jezeli uwazasz iz to ogloszenie pasuje do twoich kwalifikacji to prosimy wyslac e-mail na filip.kostrzewa@proffice.no oraz zarejestrowac sie na naszej stronie www.proffice.no.