Kurs językowy + Praca

Cała Norwegia  |   23-09-2015 07:29   |  Numer ogłoszenia: 56502
  • Stanowisko:Praca na produkcji/fizyczna
  • Branża:Produkcja żywności
Gwarantujemy stałe oraz legalne zatrudnienie na terenie Norwegii po ukończeniu 3-miesięcznego kursu języka norweskiego.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom stawianym nam przez współpracujące firmy oraz coraz większej konkurencji na rynku pracy w Norwegii, stworzyliśmy dopasowany kurs, podczas którego skupiamy się na nauce niezbędnych podstaw potrzebnych do bezproblemowej komunikacji z przyszłym pracodawcą.

Każdy z uczestników, który ukończy kurs zdając test potwierdzający poziom znajomości języka otrzymuje od nas gwarancję zatrudnienia w Norwegii w ciągu dwóch miesięcy od daty ukończenia kursu.

Najczęściej oferujemy szeroko pojętą pracę fizyczną na produkcji. Jednak dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie znaleźć zatrudnienie niemal w każdej branży.

Prowadzimy także proces rekrutacyjny dla osób, które nie brały udziału w naszym kursie, po wcześniejszej weryfikacji poziomu znajomości języka norweskiego.

Skontaktuj się z nami i przekonaj się ile jesteśmy w stanie Tobie zaoferować!

www.norwayconnections.no

+ 48 664 141 939

kontakt@norwayconnections.no
  • Miejsce pracy:
    Norwegia
  • Opis stanowiska:
    nd.
  • Wymagania:
    nd.
  • Oferujemy:
    nd.