Praca w Bergen dla CIESLI / STOLARZY BUDOWLANYCH

Vestland, Bergen  |   10-05-2017 14:39   |  Numer ogłoszenia: 75255
  • Stanowisko:Cieśla
Adecco Norwegia PILNIE poszukuje pracowników na stanowisko:                 CIEŚLA KONSTRUKCYJNY

Miejsce pracy: Bergen  ( Firma aktualnie realizuje duże projekty na terenie Bergen i w okolicach)

Wymagania:
  • Minimum 3- letnie udokumentowane doświadczenie w budowie domów drewnianych – szkieletowych, montażu konstrukcji zewnętrznych, ścian, montaz K-G, okna, drzwi, podlogi
  • Praca zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
- warunek konieczny
  • Doświadczenie ze Skandynawii będzie dodatkowym atutem’
  • Numer personalny ( kandydaci z numerem personalnym będą priorytetyzowani)

 Sposób aplikowania: CV w języku angielskim ,kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe, referencje lub numery telefonów do poprzednich pracodawców prosimy przesłać na adres e-mail:
   koniecznie z adnotacją w temacie maila: ‘Cieśla konstrukcyjny” Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
  • Miejsce pracy:
    Bergen
  • Opis stanowiska:
    Budowie domów drewnianych – szkieletowych, montaż konstrukcji zewnętrznych, ścian, montaz K-G, okna, drzwi, podlogi.
  • Wymagania:
    Minimum 3- letnie udokumentowane doświadczenie i
    Praca zgodnie z rysunkiem technicznym
    Znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
    Doświadczenie ze Skandynawii będzie dodatkowym atutem’
    Numer personalny ( kandydaci z numerem personalnym będą priorytetyzowani)
  • Oferujemy:
    Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
    Umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku budowlanym
    Atrakcyjne wynagrodzenie: od 195 NOK/h (w zależności od doświadczenia i poziomu znajomości języka angielskiego)
    Długoterminowe zlecenia
    Przelot do Norwegii
    Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania ( ca. 6000 NOK/mc)
    Pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.
    Możliwość skorzystania z feriepenger – 12%