Praca dodatkowa dla każdego w Crowdfundingu

Cała Norwegia  |   28-07-2015 19:11   |  Numer ogłoszenia: 56559
Praca dodatkowa dla każdego w  Crowdfundingu
  • Stanowisko:Manager d/s crowdfundingu
  • Branża:Zarządzanie
Crowdfunding to finansowanie społecznościowe projektów biznesowych.
Obecnie w realizacji są 2 projekty międzynarodowe a następne 2 w opracowaniu.

Obecnie jest wiele osób zainteresowanych pomnażaniem pieniędzy jako inwestorzy/ w projektach realizowanych inwestycje są od kwot 360 euro do 600tys euro/.
  • Miejsce pracy:
    Norwegia,Polska UK
  • Opis stanowiska:
    Manager ma za zadanie;
    -pozyskać zainteresowanych inwestowaniem /tylko na rok/
    -pokazać korzyści korzystania z finansowania społecznościowego
    -rejestrować osoby zainteresowane projektem w systemie informatycznym
  • Wymagania:
    -biegła obsługa komputera
    -dostęp do internetu
    -otwartość
    -kreatywność
    -umiejętność budowania relacji
    -chęc zarabiania
  • Oferujemy:
    Inwestorom wynagrodzenie co miesiąc przez 1 rok.
    Manager wynagrodzenie co tydzień /karta,przelew na konto/
    Wynagrodzenie składające się z 3 źródeł.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Proszę o przysyłanie zgłoszeń mailowo.Każda osoba otrzyma wszelkie informacje w formie prezentacji na maila.
    Mile widziany kontakt na skypie.