Praca dla stolarza/cieśli konstrukcyjnego

Cała Norwegia  |   17-10-2016 20:37   |  Numer ogłoszenia: 69955
  • Stanowisko:Stolarz/cieśla konstrukcyjny
Prężnie działająca firma norweska poszukuje stolarzy/cieśli konstrukcyjnych
Jeśli :
- nie boisz się samodzilnych zadań
- znasz rysunek techniczny
- budowa domów , renowacja to dla Ciebie żadna nowość
- jesteś osobą kreatywną
- potrafisz współtworzyć zgrany zespół
- rozmawiasz po norwesku lub angielsku lepiej niż komunikatywnie
- szukasz stabilnej pracy

Ta ofeta jest dla Ciebie

Gwarantujemy normalną stałą umowę o pracę (żaden bemanning czy vikariat)

Zasady są proste :
- wstępna weryfikacja w rozmowie telefonicznej
- umówienie spotkania
- jeden tydzień pracy celem pokazania i udowodnienia umiejętności
- podpisanie umowy okres próbny 1 miesiąc
- otrzymanie stałego kontraktu

Kontakt :

tel : 968 650 67
e-mail : krzysztof.buskerudbygg@gmail.com
  • Miejsce pracy:
    Okręg Buskerud, Akershus, Oslo
  • Opis stanowiska:
    Stolarz/Cieśla konstrukcyjny
  • Wymagania:
    Posiadanie wykształcenia lub minimum 5-letniego udokumentowanego stażu pracy ww zawodzie
  • Oferujemy:
    Stabilną stałą pracę , satysfakcjonujące zarobki, wszelkie świadczenia