Praca dla kuriera

Rogaland, Sandnes  |   26-03-2018 23:55   |  Numer ogłoszenia: 62573
  • Stanowisko:Kierowca
  • Branża:Transport i Logistyka
Zatrudnię kierowcę z doświadczeniem w kierowaniu pojazdów typu Crafter max, Transit z kontenerem i windą, bądź innymi samochodomi dostawczymi o dużych rozmiarach. Mile widziane osoby z okolicy Sandnes. Kontrakt na pól, trzy-czwarte badź cały eteat.
  • Miejsce pracy:
    Rogaland
  • Opis stanowiska:
    Praca przy rozwożeniu paczek z Ikei oraz Elkjop. Rzeczy typu meble w kartonach, na paletach oraz sprzęt RTV/AGD. Dostarczenia do klientów indywidualnych.
  • Wymagania:
    Prawojazdy Kat. B
    B+E oraz C będą dużym plusem
    Kurs na wózki widłowe
    Język Norweski
    Język Angielski również mile widziany
    Sprawność fizyczna
  • Oferujemy:
    Stałą pensje, kontrakt.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby zainteresowane proszę o przesłanie na adres nordlogic@yahoo.com CV KONIECZNIE ZE ZDJĘCIEM.

Zobacz więcej zdjęć