Praca dla brygadzistów oraz cieśli konstrukcyjnych

Nordland (Norwegia), Narvik  |   28-06-2015 22:58   |  Numer ogłoszenia: 55678
  • Stanowisko:BAS Ciesla
  • Branża:Budownictwo
Narvik Snekkerservice as
Org nr: 991864792
Adres : Postboks 479 8506 Narvik
Firma istnieje od 2007 r
  • Miejsce pracy:
    Narvik oraz okolice
  • Opis stanowiska:
    W związku z stałym rozwojem firmy poszukujemy osób z doświadczeniem w Norwegi na stanowisku brygadzista (bas) prac konstrukcyjnych oraz betonowych. Jak również cieśli konstrukcyjnych.
  • Wymagania:
    Od brygadzistów oczekujemy znajomości norweskich standardów oraz norm, jak również dobrej znajomości języka norweskiego lub bardzo dobrej znajomości języka angielskiego. Preferowane osoby z minimum dwuletnim doświadczeniem w Norwegi. Od cieśli konstrukcyjnych oczekujemy doświadczenia min trzy lata w Norwegi.
  • Oferujemy:
    Wynagrodzenie do negocjacji, dla osób spełniających kryteria stawka będzie zaczynać się od 230 kr po okresie sprawdzającym.
    Cieśle konstrukcyjni 200 kr
    Pomagamy w znalezieniu zakwaterowania oraz oferujemy przeloty do kraju lub na terenie norwegi Norwegi dwa razy w ciągu roku.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Skontaktujemy się z wybranymi osobami CV proszę o przesyłanie na adres jareckipt@gmail.com