praca przy kładzeniu wykładzin pvc i dywanów Gulvlegger

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   17-02-2024 06:48   |  Numer ogłoszenia: 64153
  • Stanowisko:gulvlegger

Norweska firma szuka ukladaczy wykladzin pvc, dywanow z doswiadczeniem minimum 3 lata na projekty komunikatywny ang. lub norweski .
Praca glownie Oslo i okolice.

Mozliwosc zatrudnienia pomocnika z mniejszym doswiadczeniem.

Wiecej info pod nr:
47375844 - kontakt  kris@atg.no

Норвезька компанія шукає ПВХ вкладишів, килимів зі стажем не менше 3 років для комунікативних проектів англійською або норвезькою мовами.
Робота в основному Осло і околиць.
Більше інформації на 47375844/ Польська kris@atg.no

  • Miejsce pracy:
    oslo
  • Opis stanowiska:
    gulvlegger
  • Wymagania:
    Komunikatywny j. angielski minimum 3 letnie doswiadczenie w ukladaniu podlog PVC,dywanow linoleum
  • Oferujemy:
    Auto sluzbowe
    doble warunki pracy,w zgranym teamie
    minimalna stawka dla doswiadczonego ukladacza od 270nok/ t