Poszukujemy prac. branży budowlanej / STAVANGER

Rogaland, Stavanger  |   24-08-2015 13:45   |  Numer ogłoszenia: 52138
  • Stanowisko:Prawnik budowlany

 Firma All10 Bemanning poszukuje wykwalifikowanych pracowników branży budowlanej.

 Posiadamy wiele ciekawych ofert pracy !!!!

 Współpraca z nami zapewnia atrakcyjne zarobki oraz szybkie zatrudnienie.

 Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą oraz posiadasz odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, zapraszamy do rejestracji korzystając z poniższego linku:

  • Miejsce pracy:
    STAVANGER
  • Opis stanowiska:
    Dla naszych klientów poszukujemy
    -Dekarzy
    -Blacharzy
    -Monterów wentylacji
    -Elektryków
    -Cieśli budowlanych
    -Cieśli szalunkowych
    -Malarzy
    -Betoniarzy
    -Monterów rusztowań
    -Hydraulików
  • Wymagania:
    -Minimum 2 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie
    -Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub norweskiego
    -Samodzielność w realizacji powierzonych zadań
    -Umiejętność pracy w grupie
    -Wysoka etyka pracy
    -Pozytywne referencje od byłych pracodawców
    -Doświadczenie z pracy w Norwegii
  • Oferujemy:
    -Zatrudnienie na warunkach norweskich
    -Konkurencyjne wynagrodzenia
    -Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy
    -Korzystne warunki emerytalne i ubezpieczeniowe
    -Mozliwość rozwoju oraz długoterminową współpracę
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Dodatkowych informacji udzielamy pod nr. 90644213