Poszukujemy pracownikow!

Trøndelag  |   30-07-2015 13:00   |  Numer ogłoszenia: 56631
  • Stanowisko:Betoniarz/Zbrojarz/Ciesla
Concentra jest jedną z wiodących firm w Norwegii Środkowej. Specjalizujemy sie zatrudnieniami w budownictwie i przemyśle. Dysponujemy wszystkim stanowiskami, od kierowników projektów do codziennej pracy i produkcji. Naszym celem jest oferowanie wysoko wykwalifikowanych i kompetentnych pracowników na dłuższe lub krótsze kontrakty. Aby osiągnąć ten cel, stale poszukuje wykwalifikowanych pracowników, którzy mogą wzmocnić nasz zespół.
  • Miejsce pracy:
    Trondheim i okolice
  • Opis stanowiska:
    Szukamy niezależnych oraz wykwalifikowanych pracowników na projekty w Sør-Trøndelag.
  • Wymagania:
    Mile widziany jezyk skandynawski badz bardzo dobra znajomosc jezyka angielskiego
    Fagbrev lub 5 lat doswiadczenia w zawodzie
  • Oferujemy:
    Pomoc w zakwaterowaniu, posiadamy mieszkania dla pracownikow.
    Pomoc w organizacji potrzebnych dokumentow aby rozpoaczac prace w
    Norwegii.
    Stawka godzinowa zgodna z Norweskimi Zasadami
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy przesylac CV/podanie o prace na adres jobbsoker@consentra.no