Poszukujemy pracownikow!!

Oslo, okręg miasta  |   28-05-2016 08:33   |  Numer ogłoszenia: 38184
  • Stanowisko:Dekarz, murarz, ciesla
  • Branża:Budownictwo
MaxTeam AS jest firma o szerokim zakresie uslug.
Potrzebujemy osoby do prac na poszczegolne stanowiska:

 Taktekker:
 Dekarstwo,usługi dekarskie, cieśla, usługi ciesielskie, rynny, okucia, podbitki, więźba dachowa, krycie dachów, dachówka ceramiczna, dachy z blachy, blacha na podwójny rąbek, blachodachówka, okna dachowe, okna do poddaszy, dachy płaskie, rynny, orynnowanie, nadbitki, podbitki, krycie papą, krycie membrana.

Snekker:
 Remonty mieszkan i lokali,Ogolne prace budowlane i rozbiorkowe.

Murer:
Wykonanie fundamentu pod budynek,
wykonanie izolacji poziomej na ławach fundamentowych
murowanie ścian nośnych i działowych
wykonanie stropu lanego,różnego rodzaju dobudówki,
ogrodzenia z klinkieru, cegły, kamienia.

CV prosimy przeslac na post@maxteam.no
Odpowiemy na emaile osob ktore spelniaja nasze oczekiwania do 10.06.2016
Pozdrawiam.
  • Miejsce pracy:
    Oslo i okolice
  • Opis stanowiska:
    Dekarz: Praca na warsztacie, oraz wyjazdy do klienta.
    Pracownik ogolnobudowlany: Praca w okolicach Oslo oraz na wyjazdach.
  • Wymagania:
    Wymagane:
    Doswiadczenie,samodzielnosc, prawo jazdy, uczciwosc i sumiennosc, dyspozycyjnosc,wlasny samochod, jezyka angielski lub norweski.
  • Oferujemy:
    Stala praca, wysokie wynagrodzenie.