Poszukujemy operatora koparki do pracy w Bergen

Vestland, Bergen  |   11-10-2015 21:17   |  Numer ogłoszenia: 59267
  • Stanowisko:Operator koparki
PROPURO Bemanning, norweska firma specjalizująca się w branży budowlanej, posiadająca swoją siedzibę w drugim co do wielkości mieście Norwegii, Bergen poszukuje operatora koparki z prawo jazdy kat. C  dla naszego klienta.

Pro Puro oferuje wynajem wykwalifikowanych pracowników wielu branż, głównie operując w sektorach budownictwa nieruchomości oraz przemysłu. Firma składa się z osób z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej oraz nieruchomości.Od momentu powstania w 2007 roku firma notuje rozwój i dodatni bilans przychodów.

Firma kładzie silny nacisk na przepisy BHP, poprzez systematyczne udoskonalanie wewnętrznych norm, przeprowadzanie szkoleń BHP oraz regulacje dotyczące przedstawicieli pracowników do spraw bezpieczeństwa jak również reprezentantów pracowników.

Nasi pracownicy są profesjonalistami w swojej dziedzinie i są najważniejszym zasobem firmy.Oferujemy zakwaterowanie w firmowych mieszkaniach, godziny otwarcia siedziby są ustalone tak by ułatwić kontakt pracowników z biurem.

Pro Puro opiera swoja działalność na aktualnych wymogach prawnych, firma ma stabilny pozytywny wynik finansowy.

  • Miejsce pracy:
    Bergen
  • Opis stanowiska:
    Operator koparki
  • Wymagania:
    -min. 3 letnie doświadczenie zawodowe
    -uprawnienia na koparki przetlumaczone na jezyk angielski
    -prawo jazdy kategorii C
    -komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • Oferujemy:
    -Pracę od 2 listopada
    -Dlugi kontrakt
    -Dobre wynagrodzenie według stawek norweskich
    -Zatrudnienie na norweskich warunkach (pomoc w uzyskaniu norweskiego pozwolenia na pracę oraz numeru podatkowego)-Zakwaterowanie zapewnione odciągane z pensji raz w miesiącu
    -Pełne ubezpieczenie zdrowotne,odprowadzanie składek emerytalnych
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie swojego CV ze zdjeciem w jezyku angielskim na email: agata@propuro.no