Poszukujemy firmy do zlecen Podwykonawcow

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   02-05-2016 17:20   |  Numer ogłoszenia: 41336
  • Stanowisko:Budowy , Remonty
Poszukujemy podwykonawcow zajmujacymi sie pracami remontowymi, malowaniem, wymiana paneli, murowaniem , kladzeniem plytek itd
 Firma musi byc zarejstrowana w norwegii

Poszukujemy ludzi ktorzy znaja sie na wykonywaniu prac ktorych sie podejmuja ( NIE SZUKAMY PRACOWNIKOW TYLKO PODWYKONAWCOW WIEC PROSZE NIE MARNOWAC WLASNEGO I MOJEGO CZASU )

Jesli posiadasz wlasna dzialalnosc i jestes zainteresowany zleceniami okresowymi to napisz maila ( nie posiadamy zlecen non stop , tylko w momecie kiedy mamy zbyt duzo zlecen w danym miesiacu )

prosze nie kontaktowac sie telefonicznie !!!

napisz email z opisem swojej dzialalnosci i czego mozesz sie podjac , pozostaw nr ja oddzwonie !!
  • Miejsce pracy:
    oslo
  • Opis stanowiska:
    ogolno budowlane
  • Wymagania:
    dobre referencje w norwegii
  • Oferujemy:
    mila wspolprace