Poszukujemy Dekarzy, Stolarzy, Ciesli oraz Brukarz

Cała Norwegia  |   24-05-2017 10:20   |  Numer ogłoszenia: 75600
  • Stanowisko:Dekarz, Ciesla, Stolarz, Brukarz

Poszukujemy wykfalifikowanych pracownikow na stanowisko dekarz, stolarz, ciesla oraz brukarz ze znajomoscia norweskiego lub angielskiego.
Miejsce pracy: Oslo, Akershus, Buskerud.

Jeżeli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami. Wyślij swoje CV z informacjami na temat swojego doświadczenia i kwalifikacji zawodowych.

CV oraz pytania prosimy kierować na adres: bkkmm22@gmail.com

  • Miejsce pracy:
    Oslo, Akershus, Buskerud.
  • Opis stanowiska:
    Poszukujemy wykfalifikowanych pracownikow na stanowisko dekarz, stolarz, ciesla oraz brukarz ze znajomoscia norweskiego lub angielskiego.
  • Wymagania:
    - Znajomość języka norweskiego lub angielskiego
    - Doświadczenie w pracy
    - Prawojazdy oraz samochód (mile widziane )
    - Umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole
    - Norweski numer personalny
  • Oferujemy:
    -Zatrudnienie na norweskich warunkach
    -Konkurencyjne wynagrodzenia
    -Korzystne warunki ubezpieczeniowe i emerytalne
    -Mozliwosc pracy na długoterminowych projektach
    -Mozliwosc rozwoju zawodowego