Poszukujemy cieśli, malarza,pomocy przy sprzątaniu

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   27-08-2016 16:06   |  Numer ogłoszenia: 68557
  • Stanowisko:Cieśla, malarz, pomoc przy sprzątaniu domków
Firma S & J AS poszukuje pracownikow budowlanych z doswiadczeniem jako ciesla / malarz
oraz osoby(dziewczna z doświadczeniem przy sprzątaniu domków w Oslo)
Bardzo prosze o wysylanie swoich aplikacji na adres email: sandj.as.16@gmail.com
  • Miejsce pracy:
    Oslo i okolice
  • Opis stanowiska:
    Pracownik będzie wykonywał prace budowlane i remontowe.
  • Wymagania:
    - doswiadczenie jako ciesla,
    - doświadczenie jako malarz,
    - doswiadczenie w pracy w Norwegii,
    - znajomość języka angielskiego w stopniu komuniakatywnym,
    - minimum 3 lata udokumentowanego,
    - umiejetnosc czytania rysunku technicznego,
    - aktualne pozwolenie na prace na terenie Norwegii,
    - aktualna norweska karta podatkowa - Skattekort.
  • Oferujemy:
    stabilna praca zgodna z warunkami norweskimi
    konkurencyjne wynagrodzenie