poszukiwani ciesle szalunkowi z Oslo i okolic

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   02-06-2016 08:16   |  Numer ogłoszenia: 66312
  • Stanowisko:Cieśla szalunkowy
Workshop Bemanning og Kompetanse AS poszukuje doswiadczonych:Ciesli Szalunkowych  - Forskalingssnekker
  • Miejsce pracy:
    Oslo i okolice
  • Opis stanowiska:
    - Montaz szalunkow tradycyjnych i systemowych Peri, Doka, Hunnebeck zgodnie z rysunkiem technicznym na projektach budownictwa przemyslowego i mieszkaniowego.
  • Wymagania:
    - Znajomosc jezyka angielskiego lub norweskiego
    - Minimum 3 lata udokumentowanego stazu w zawodzie,
    - Umiejetnosc czytania rysunku technicznego.

    Mile widziane:

    - Udokumentowane doswiadczenie z pracy na terenie Skandynawii,
    - Aktualne pozwolenie na prace na terenie Norwegii,
    - Aktualna norweska karta podatkowa - Skattekort.
  • Oferujemy:
    Pracodawca zapewnia:

    - Konkurencyjne wynagrodzenie,
    - Zlecenia u powaznych i profesjonalnych klientow,
    - Opieka Konsultantow Personalnych,
    - Wszystkie ubezpieczenia wymagane przez prawo.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:CV prosimy kierowac do emilia.pawlowska@workshop.no tlf 92460038