Opiekunka - szukam opiekunki do dziecka

Oslo, okręg miasta, Liabru  |   20-10-2015 13:15   |  Numer ogłoszenia: 49983
  • Stanowisko:Opiekunka , Pomoc przy dziecku
  • Branża:Usługi osobiste
Witam,

Syn moj ma dwa lata i chodzi do przedszkola. W zwiazku z tym iz pracuje na zmiany, szukam opiekunki, ktora zajmie sie nim w czasie jak ja bede w pracy. Mieszkamy w centrum Oslo i szukam ososby mieszkajacej rowniez w centrum. Jestem zainteresowana wspolpraca dlugoterminowa z podpisaniem umowy. Mozliwe bedzie ustalenie stalego grafiku. To jest praca dla osoby szukajacej dodatkowego zajecia. Zainteresowane ososby prosze o kontakt: derengowska.beata@wp.pl
  • Miejsce pracy:
    Grunerløkka, Bislet, Centrum Oslo
  • Opis stanowiska:
    Zaprowadzenie badz odbior dziecka z przedszkola. Opieka nad dzieckiem do powrotu rodzicow. Przygotowanie posilku, przebranie, zabawa.
  • Wymagania:
    Osoba lubiaca dzieci, uczciwa, sumienna.
  • Oferujemy:
    Pensja do uzgodnienia.