OPERATOR ZURAWIA WIEZOWEGO

Cała Norwegia  |   24-11-2015 09:06   |  Numer ogłoszenia: 60812
  • Stanowisko:OPERATOR ZURAWIA WIEZOWEGO
WORKSHOP poszukuje dla norweskiego klienta wykwalifikowanych oraz doswiadczonych specjalistow w zawodzie:

  • Miejsce pracy:
    Stavanger i okolice
  • Opis stanowiska:
    Zakres obowiazkow:
    - Obsluga zurawia wiezowego sterowanego z ziemi,
    - Pomoc w pracach szalunkowych.
  • Wymagania:
    Wymagania:
    - Dobra znajomosc jezyka angielskiego oraz komend wydawanych operatorom zurawia w jezyku norweskim,
    - Minimum 3 lata udokumentowanego stazu w zawodzie, w okresie 5 ostatnioch lat pracy, potwierdzajacego wczesniejsze doswiadczenie w obsludze zurawia wiezowego,
    - Uprawnienia do obslugi zurawii wiezowych - polski certyfikat IZ lub norweski certyfikat G2.
  • Oferujemy:
    Firma zapewnia:
    - Konkurencyjne wynagrodzenie,
    - Zlecenia u powaznych i profesjonalnych klientow,
    - Opieka Konsultantow Personalnych,
    - Kladziemy nacisk na bezpieczenstwo na budowie (BHP),
    - Wszystkie ubezpieczenia wymagane przez prawo,
    - Kursy oraz szkolenia zawodowe i jezykowe.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Praca od zaraz!

    Zgloszenia i CV kierowac na adres : grzegorz.ogrodnik@workshop.no