Pracownik magazynu/ Kierowca, Kristiansund, Norwegia

Møre og Romsdal»Kristiansund 23-01-2015 09:45 Numer ogłoszenia: 6415 Wyświetleń: 4285
Stanowisko: Pracownik magazynu/Kierowca, Kristiansund, Norwegia
Firma SKEIDAR, która jest wiodącym przedsiębiorstwem w branży meblowej i wystroju wnętrz, poszukuje chętnych na stanowisko pracownika magazynu/ kierowcy.

Zadania:
  • przyjmowanie dostaw/ rozparcelowywanie dostaw,
  • rozwożenie towarów klientom,
  • odpowiedzialeność za porządek w magazynie.

Kwalifikacje/cechy:

  • doświadczenie z pracy w magazynie,
  • dobra znajomość pracy z komputerem,
  • prawo jazdy kat. B,
  • uprawnienia na obsługę wózków widłowych,
  • bardzo dobra znajomość języka norweskiego w piśmie i w mowie,
  • dyspozycyjność,
  • samodzielność przy jednoczesnej umiejętności współpracy,
  • dobra forma fizyczna,
  • pomocność, profesjonalne podejście.

Oferujemy dobrą atmosferę pracy, przyjaznych współpracowników i przeszkolenie.

Praca o charakterze zmianowym.

Termin składania podań: 05.02.2015

Na pytania dot. stanowiska odpowiada: Rolf Glåmen pod numerem 900-71-043.